Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Şehirler arası taşımacılık

12.02.2020
69
Şehirler arası taşımacılık

Şehirler arası taşımacılık hizmetleri, eşyaların farklı ile veya ilçelere götürülmesi için verilmektedir. Bu hizmet sayesinde ofislerde, evlerde veya fabrikalar yer alan tüm malzemeler Türkiye’nin farklı bölgelerine lanse edilmektedir. Nakliyat firmaları ise, bu noktada müşterilerine destek sağlamaktadır.

Depolama alanları geniş olan kamyon veya kamyonetler ile gerçekleştirilen şehirler arası taşımacılık hizmetleri dahilinde parça eşyalarda işlem görmektedir. Özellikle de ambar yükleri, seri imalat ürünleri ve ağır tonaja sahip olan para kasaları, yine bu hizmet sayesinde talep edilen adreslere götürülmektedir. Evdema nakliyat firmamız ise, Türkiye’nin 81 iline sevkiyat düzenlemektedir. Ağırlığı, boyutu veya sayısı ne olursa olsun tüm yükler firmamız tarafından profesyonel bir şekilde taşınmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Şehirler arası taşımacılık Güvenli Bir Taşıma Hizmeti

 Nakil edilmesi planlanan eşyalar, şehirler arası taşımacılık firmamızın ekipleri tarafından özenle ambalajlanmaktadır. Evlerde veya ofislerde yer alan mobilya gibi eşyalar için ise kutulama desteği sunulmaktadır. Firmamız nakliye güvenliğini maksimum bir seviyeye çıkarmak için taşıma sigortası desteği sağlamaktadır.

Örneğin tüm yükler ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve bir değer tutarı belirlenmektedir. Herhangi bir kaza olması sonucunda da toplam maddi zarar yine bu sigorta şirketleri tarafından karşılanmaktadır.

Ayrıca firmamız yükleme işlemlerini de eşyaların boyutsal özelliklerine göre gerçekleştirmektedir. Dolasıyla da sevkiyat sırasında herhangi bir yükün zarar görmesi engellenmektedir. Uyguna ev taşıma hizmeti sunan  firmamız her zaman en iyi teklifi sunacaktır.

Şehirler arası taşımacılıkta kullanılan araç modellerimiz

 Evdema şehirler arası nakliyat firmamızın bünyesinde kamyon, kamyonet ve hafif ticari olmak üzere sayısız araç modeli bulunmaktadır. Ofis, ev ve fabrika taşımacılığı gibi hizmetlerde kullanılan tüm araçlar K3 belgesine sahiptir. Ayrıca firmamız asansörlü nakliye noktasında da her türlü ihtiyaçları karşılamaktadır. Örneğin yüksek katlı binalar için tasarlanan asansörlü araç modelleri sayesinde taşıma işlemleri daha kolay bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Şehirler arası taşımacılık hizmetleri dahilinde tüm parça eşyalar veya fabrikalar da kullanılan makineler de talep edilen illere kadar götürülmektedir. Ayrıca ev ve ofis nakliyesi için istenilen ücretlerin içerisinde montaj bedelleri de yer almaktadır. Uzman personellerimiz tarafından gerçekleştirilen montajlar sayesinde müşterilerimizin marangoz ustalarına olan ihtiyacı ortadan kaldırılmaktadır.

Şehirler Arası Taşımacılık Fiyatları

 Şehirler arası Nakliyat fiyatları, eşya sayısına ve bu eşyaların götürülmesi planlanan illerin uzaklığına göre değişkenlik göstermektedir. Ancak Evdema şehirler arası taşımacılık firması oldukça ucuz fiyatlar ile hizmet vermektedir. Ücretsiz bir şekilde sunulan ekspertiz desteği sayesinde de müşterilerimizin taşıma maliyetlerini birinci ağızdan öğrenmeleri sağlanmaktadır. Sizde hemen firmamız ile irtibata geçerek kaliteli bir hizmet alma şansı bulabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA