Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma

Şehirlerarası parça eşya taşıma hizmetinden eşyası az ya da sadece bir miktar eşya gönderecek kişilerinde yararlanabilmelerini sağlamaktayız. Evdema Nakliyat olarak parça eşya taşımacılığını şehirlerarasında da yapıyoruz. Bu sayede öğrenci yakınınıza, yazlığınıza ya da farklı bir neden ile bir miktar eşyanızı farklı bir şehre göndermeniz için uygun fiyatlı çözüm getiriyoruz.

Her müşterimizin eşyalarının kıymetli olduğunu bilmekteyiz. Bunun için eşyanın miktarı ne olursa olsun maksimum düzeyde özen gösteriyoruz. Eşyaların hiçbir şekilde hasar görmeden yeni adresine ulaşmasını sağlamaktayız. Eşyanın taşınması sırasında sizin yorulmanızın önüne geçiyor paketleme ve ambalajlama işlemini de kendi ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Şehirler arası nakliyat amacıyla kullandığımız araçlarımızın içleri geniştir. Bu sayede çok miktarda eşyanın yerleştirilmesi de mümkün olmaktadır. İçi geniş araca sadece bir miktar eşya yüklenmesi maliyeti arttırmaktadır. Bunun olmaması için firmamız parça eşya taşımacılığı yaparak çözüm getiriyoruz. Aynı yöne gitmesi gereken eşyaları aynı araca yüklüyoruz. Bunun için eşyanızı firmamıza getirmenize gerek bulunmuyor. Firmamız bu hizmetini şu şekilde vermektedir.

  • Parça eşya taşıma fiyatını adresinize gelerek yaptığımız ücretsiz ekspertiz ile uygun olarak belirliyoruz
  • Eşyaların paketleme ve ambalajlama işlemlerini personelimizle yapıyoruz.
  • Asansörlü nakliyat ile üst katlarda olması halinde zarar görmeden araca yüklüyoruz.
  • Yeni adrese mümkün olan en kısa zamanda teslim ediyoruz.
  • Nakliyeyi sigortalı olarak yapıyor ve kazalara karşı önlem alıyoruz.

Şehirlerarası Parça Eşya Taşıma Ücretleri

Şehirler arası nakliye ücretleri eşyaların miktarına ve gideceği yeni adresin mesafesine bağlı olarak değişmektedir. Bundan dolayı özellikle şehirlerarası taşınma sırasında telefonda fiyat verilmesi kesinlikle doğru değildir. Müşteri memnuniyetine önem veren bizler fiyatı telefonda değil ücret almadan adresinize yaptığımız ziyaretle ekspertiz yaparak belirliyoruz. Nakliye sonrasında ilave masraflarla karşılaşmamanız içinde hizmetlerimizi sözleşmeli sunmaktayız.

Şehirler arası nakliyat sektöründe tecrübeli, kurumsal firmamız sigortayı da kesinlikle ihmal etmemektedir. Eşyanın gerçek değerinden sigortalıyor ve kazalar olması ihtimaline önceden önlem alıyoruz. İşini sıfır hata ile yapan geniş ekiplerimizle eşyalarınızı en kısa sürede yeni adresine naklederek yaşanan taşınma stresinin kısa sürede son bulmasını sağlıyoruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Maltepe Rus Escort Bayanlar warez php scriptler ibrahim murat gündüz Ümit Özdağ’dan cilt bakım kampanyası