Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Tarabya Evden Eve Nakliyat

16.02.2019
363
Tarabya Evden Eve Nakliyat

Tarabya Evden Eve Nakliyat olarak Tarabya ve çevresinde nakliyat hizmeti veren bir firmayız. Tarabya Evden Eve Nakliyat; profesyonel ve tecrübeli personelleri ile; ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı gibi bir çok nakliye alanında hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren ve uzun yıllardır çalışan firmamız ile sizlerde güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti alabilirsiniz.

Nakliyat firmamız bünyesinde çalışan her personel müşteri ile ilişkileri konusunda oldukça hassastır ve özel eğitimler almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmamız nakliyat sektöründe en çok tercih edilmemize sebep olmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Çünkü biliyoruz ki bizden memnun olan müşterilerimiz bizlere referans olacaklardır. Bu sebeple en az sizler kadar eşyalarınıza değer veriyoruz. Uzun yıllardır nakliyat sektöründe bulunmamız ve adımızı duyurmamız verdiğimiz kaliteli hizmetlerimizin sonucudur.

Tarabya Evden Eve Nakliyat Ev Taşıma Hizmetleri

Tarabya Evden Eve Nakliyeci

Tarabya Evden Eve Nakliyeci

Sizler de kaliteli ve güvenilir firma arayışındaysanız bizimle irtibata geçmeden başka bir firma ile anlaşma sağlamamanızı tavsiye ederiz. Firmamız hizmet kalitesi yüksek aynı zamanda uygun fiyatlar vermektedir. İletişim numaralarımızdan ulaşabileceğiniz müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Evinize gelen ücretsiz ekspertizimiz aşağıdaki incelemeleri yapar ve sizlere uygun bir fiyat teklifi sunar:

  • Evde bulunan eşyaların yoğunluğuna bakar,
  • Dairenin kaçıncı katta olduğuna bakar ve duruma göre asansör kullanımına karar verir,
  • Eşyalar için kullanılacak ambalajlama malzemesinin türüne ve miktarını belirler,
  • Eşyaları taşıyacak personel sayısını belirler,
  • Eşyaların diğer adrese nakliyesini sağlayacak nakliyat aracının büyüklüğünü belirler,
  • Demonte edilecek eşyaları belirler ve personeli nakliye sırasında yönlendirecek raporu hazırlar.

Sizler için en uygun fiyatı da belirleyen ekspertizimiz ile olumlu bir görüşme sonrasında karşılıklı bir şekilde sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmenin ardında eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı sigortalanır. Belirlenen gün ve saatte nakliyat personelleri ve araçları kapınızda hazır halde bulunur. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Sırası ile eşyalarınızı demonte eder, paketler ve nakliyat araçlarına yükler. Tüm eşyaların taşınmasından sonra nakliyat araçları yeni adrese doğru hareket eder. Tüm eşyalar yeni adresinize taşınır ve sizin dilediğiniz şekilde yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyeti ile son bulan nakliyat hizmeti personellerimizin yanınızdan ayrılması ile tamamlanmış olur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA
WHATSAPP