Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Tuzla ofis taşıma

09.03.2020
71
Tuzla ofis taşıma

Tuzla ofis taşıma Hizmeti; Ofis nakliye hizmeti almak isteyen pek çok iş yeri sahibi taşımacılık firmaları ile iletişime geçmektedir. Ancak talep edilen yüksek rakamlar nedeniyle müşterilerimiz mağdur olmaktadır. Tuzla ofis taşıma firmamız ise ister büyük ister küçük hiç fark etmeksizin tüm hizmetlerini ekonomik fiyatlar ile vermektedir.

Mobilyalar, halılar,  avizeler ve toplantı salonların da bulunan masalar uzman eller tarafından paketenmektedir. Tuzla ofis taşıma firmamız mobilyaların tamamını söküp ve yeni adreslere getirmektedir.  Ardından montaj işlemlerine başlanmaktadır. Herhangi bir eşyan zarar görmesi mümkün değildir. Evdema nakliyat ekipleri yükleme, boşaltma gibi uygulamaları hassasiyet ile gerçekleştirmektedir. Özellikle de cam sehpalar için kutulama desteği de sağlanmaktadır.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Tuzla Ofis Taşıma

tuzla ofis taşımaTuzla ofis nakliye firmaları bünyesinde asansörlü araçlar bulunmaktadır. Bu asansörlü araçlar sayesinde yüksek katlı ofis ve iş yerleri kolayca taşınmaktadır. Tuzla’dan Ankara’ya, Bursa’ya, İzmir’e de şehirlerarası ofis nakliye desteği sağlanmaktadır.

Ayrıca İstanbul’un tüm semt ve ilçelerine 1 iş günü içerisin de araç yönlendirilmektedir. Tuzla ofis nakliye firmaları kurumsal taşımacılık, rezidans taşımacılığı ve komple yük taşımacılığı gibi çeşitli hizmetler vermektedir. Tüm yük ve eşyalar sigortalandıktan sonra taşıma işlemlerine başlanmaktadır. Sigortalı Nakliye hizmetimiz vardır.

Tuzla Ofis Nakliye Firmaları

 Tuzla ofis taşımacılığı sektörün de 15 yıldır faaliyet gösteren Evdema nakliyat, fiyat noktasın da avantajlı teklifler sunmaktadır. Öncellikle de Tuzla’nın her mahallesine ekspertiz hizmeti verilmektedir. Ofis mobilyalarının sayısı belirlenmekte ve ardından fiyat teklifi sunulmaktadır. Tuzla ofis taşımacılığı firmamız yakın ilçeler için yüzde 25’e varan indirimler gerçekleştirmektedir. Paketleme ve montaj işlemleri için bazı firmalar ekstra ücretler istemektedir. Ancak Evdema bu işlemleri tek bir fiyat üzerinden gerçekleştirmektedir.

Evdema İş yeri Taşıma Fiyatları

 Tuzla ofis taşıma fiyatları 800 Türk Lirasından başlamaktadır. Fiyatlarımız çalışma alanlarının büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Şehirlerarası ofis taşıma ve asansörlü ofis taşıma hizmetlerimiz ise yüzde 25 indirimli fiyatlar ile verilmektedir. Evdema ofis taşıma ücretleri piyasa ortalamasının altındadır. Ayrıca fiyatlar ne olursa olsun tüm eşyalar sigortalı bir şekilde nakliye edilmektedir. Evdema taşımacılık ile görüşerek iş yeriniz de bulunan eşyaların güvenli bir şekilde istediğiniz adreslere götürülmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA