Ücretsiz Ev Eşyası

ücretsiz ev eşyaları

Ücretsiz Ev Eşyası Hizmeti: Evdema Nakliyat taşıma esnasında müşterilerimizin kullanmak istemediği eşyalarını firma olarak depomuza alarak ücretsiz ihtiyaç sahiplerine vermektedir.

Ücretsiz Ev Eşyası  Hizmettin De Marka Evdema Nakliyat

İnsanlar bazı zamanlar taşınma ihtiyacı duyabilmektedirler. Taşınma işlemi her ne sebeple yapılıyorsa yapılsın bu süreç her zaman zorlu bir şekilde olmaktadır. Bu sebeple de taşınma işlemlerinde nakliyat kullanmak gerekir. Nakliyat firması seçerken de çok dikkatli bir şekilde seçim yapmak gerekmektedir. Çünkü tüm eşyaların özenli bir şekilde zarar görmeden taşınması oldukça önemli bir konudur.

Evden eve nakliyat işlemlerinde eşyaların özenli bir şekilde taşınması oldukça önemlidir. Bir yerden bir yere taşınma işlemleri zaten oldukça zor ve stresli işlerdir. Bir de bu duruma taşınma esnasında eşyaların zarar görmesi eklenirse insanlar için içinden çıkılmaz bir durum alır. Evdema Nakliyat eşyaları özenle taşır ve zarar görmesinin önüne geçer. Bu sebeple eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşındığından emin olabilirsiniz.

 

FİRMAMIZ , EVDEMA NAKLİYAT TARAFINDAN 2 Cİ EL EV EŞYASI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ÜCRETİZ VERİLMEKTEDİR.

Evdema Nakliyat taşıma esnasında müşterilerimizin kullanmak istemediği eşyalarını firma olarak depomuza alarak ücretsiz ihtiyaç sahiplerine vermektedir.

NOT: FİRMAMIZA EŞYA GELDİKÇE BURADAN PAYLAŞIM YAPILACAKTIR GÜNCEL KONTROL EDİLMESİNİ TAVSİYE EDERİZ.

ALMAK İSTEDİĞİNİZ EŞYALAR İÇİN FORMU DOLDURUNUZ İLETİŞİM FORMU

Her evden eve nakliye firmasının K3 belgesi bulundurması zorunludur. Bu belge Ulaştırma Ve Haberleşme Bakanlığı tarafından verilmektedir. Ancak korsan hizmet veren firmaların K3 belgesi olmamaktadır. Ayrıca bu belgeye sahip olan firmalar, yetkili kurumlar tarafından düzenli bir şekilde denetlenmektedir. Evden eve nakliyat hizmeti ile en iyi taşınma hizmetini sizlere sunuyoruz.

ücretsiz ev eşyaları
ücretsiz ev eşyaları

Kaliteli bir hizmet sunan evden eve nakliyeciler firmaları kurumsallığa da ayrı bir önem vermektedir. Örneğin çalışmayı düşündüğünüz taşımacılık şirketlerinin ofislerini ziyaret etmeniz, hizmet kalitesi tespitinde önemlidir. Zira korsan hizmet veren nakliye firmalarının ofisleri bile bulunmamaktadır. Ayrıca araçların üzerinde söz konusu nakliye şirketine ait olan reklam veya yazı gruplarının yer alıp almadığının da araştırılması gerekmektedir. Komisyonculardan uzak durmanın en kolay yolu araçların üzerinde yer alan firma isim veya markalarıdır.

Evdema Nakliyat Farkı

 Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Evdema evden eve nakliyat firması ekonomik bir hizmet anlayışına sahiptir. Müşteri memnuniyetine önem verilmekte ve tüm işlemler en geç 2 gün içerisinde tamamlanmaktadır. Firma kesinlikle komisyon üzerinden iş almamaktadır. Evden eve nakliyeciler şirketleri arasında da en kaliteli hizmeti vermektedir.

 

  1. Sibel diyor ki:

    Benim hiç ev esyam yok eşyalı dairede oturuyorum kendi esyalarimda oturmak istiyorum koltuk takımı yatak odası halı perde beyaz esyam hicbirsir yok 2 yaşında oğlum var çok zor durumdayiz alacak durumumuz yok bana da ek uzatirmisiniz lütfen

  2. Emine diyor ki:

    İzmirden istanbula yerlesicez esimle beraber esyali ev baktık fakat uygun fiyata bulamadık gerçi halan arıyoruz esimde bende çalışacağım fakat hic esyamiz yok durum olarak ta yeni bi hayat kuruyoruz ailelerden yardim filan yok bize yardımcı olmanız mumkunmudur

  3. Davud diyor ki:

    Gaziantep’ten Bursa’ya yeni taşındım ev eşyası ihtiyacım var Lütfen yardımcı olur musunuz rahatsızım çalışamıyorum 4 çocuğum var Mobilya eşyam hiç yok yatak odası çocuk odası oturma grubu hiçbir şeyim yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir