Uygun Nakliye Firması

Uygun Nakliyat firması

Eşyaların taşınması için ihtiyaç duyulan uygun nakliye firması, farklı fiyat politikaları ile hizmet vermektedir. Taşıma maliyetleri, projeden projeye göre değişkenlik göstermektedir. Ancak fiyat açısından en uygun nakliyat firması olan Evdema Nakliyat, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir.

 

İstanbul Uygun Nakliye Firması

Firma tüm eşyaları inceledikten sonra maliyet hesaplamalarını gerçekleştirmektedir. Bu sayede müşteriye en doğru fiyat verilmektedir. Talep edilen adreslere kısa bir süre içerisinde ulaşan Evdema Taşımacılık firması, ofislerde bulunan eşyalar içinde her türlü desteği sunmaktadır. Ayrıca parça yükler, kurumsal malzemeler veya ağır tonaja sahip olan yükler, Türkiye’nin 81 iline götürülmektedir. En uygun evdema nakliyat firması, eşyaların zarar görmemesi için de her türlü önlemi eksiksiz bir şekilde almaktadır.

 

Nakliyat Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Uygun Nakliye firması
Uygun Nakliye firması

Nakliyat fiyatları, eşya sayısına, kilometre uzunluğu ve dairenin kat planına göre hesaplanmaktadır. Pek çok firma müşterilerine telefon üzerinden fiyat vermektedir. Ancak doğru bir maliyet hesaplaması yapılabilmesi için eşyaların incelenmesi gerekmektedir. Uygun nakliyat firması olan Evdema Nakliyat, profesyonel ekipleri ve ekspertiz desteği sayesinde aynı gün içerisinde adreslere ulaşmaktadır.

Ayrıca paketleme, montaj gibi ekstra hizmetler içinde herhangi bir ek ücret talep edilmemektedir. Firmanın bünyesinde bulunan araçlar, ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Bu nedenle de taşıma maliyetleri büyük oranda düşürülmektedir. Ayrıca eşyalara uygun araçlar tahsis edilmektedir. Örneğin yük sayısının fazla olması halinde depolama alanı geniş olan kamyonlar ayarlanmaktadır. Dolasıyla tüm eşyalar tek seferde adreslere ulaştırılmaktadır. Ayrıca sürekli git gel yapılmasından dolayı yaşanan zaman kayıpları da önlenmektedir.

Paketleme Hizmetleri

Uygun nakliye firması konumunda olan Evdema Taşımacılık firması, eşya güvenliğini sağlamak için üst düzey bir paketleme desteği sunmaktadır. Tüm eşyalar, birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar ile paketlemektedir. Kırılgan yapıya sahip olan eşyalar içinde kutulama desteği sunulmaktadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Firma, her zaman önceliğini müşteri memnuniyetine vermektedir. Bu yüzden de tüm işlemler alanında uzman personeller ile gerçekleştirilmektedir Ayrıca paketlemeye ek olarak, taşınan eşyaların montajı da profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. En uygun nakliye firması, ofis taşımacılığı hizmetlerinde de aynı destekleri sağlamaktadır. Zira yüksek katlı binalar için tasarlanan asansör sistemleri sayesinde eşyaların daha güvenli ve kolay bir şekilde taşınması sağlanmaktadır. Kaliteli bir hizmet almak için firma ile iletişime geçebilir ve adreslerinize anında araç yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Uygun Nakliye Firması Fiyatları

Ekonomik fiyatlar ile hizmet veren uygun nakliye firması, müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Gerek şehir içi, gerekse şehir dışı taşımacılık hizmetleri makul rakamlar ile verilmektedir. Ayrıca talep edilen ücretlerin geri ödeme noktalarında da kolaylıklar sağlanmaktadır.

Evdema Taşımacılık firması, komisyonculuk yapan firmalar gibi, bir yerden iş alıp, başka bir yere devretmemektedir. Doğrudan müşteriler ile muhatap olunmaktadır. Araçlar üzerinde de Evdema Nakliyat firmasına ait olan logolar bulunmaktadır. Ayrıca Tarabya evden eve nakliyat hizmetlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir