Çamlık Mahallesi Gaziler Caddesi No: 20 | 2 Çekmeköy / İstanbul

Ziverbey Evden Eve Nakliyat

20.02.2019
393
Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Ziverbey Evden Eve Nakliyat; Ziverbey ve çevresinde nakliye hizmeti veren bir kurumdur. Uzun yıllardır nakliye sektöründe çalışan personelleri ile bir çok ilde ve ilçede müşterilerinin memnuniyetini ve takdirini kazanmış. Evdema Nakliyat olarak nakliyat sektöründeki en büyük amacımız müşterilerimizin beğenisini sağlamak ve ucuz nakliye taşımacılığı ile de müşterilerimizi bu zorlu süreçte mağdur etmemektir.

[]
1 Step 1
Teklif Formunu Lütfen Eksiksiz Doldurunuz!
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
[/ fc]

Ziverbey Evden Eve Nakliyat

Ziverbey evden eve nakliyeci

Ziverbey evden eve nakliyeci

Kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile daima müşterilerimizin yanında olmayı hedeflemekteyiz. Ev taşımak evini taşıyacak kişiler tarafından oldukça zorlu ve meşakatli bir süreçtir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, araca yerleştirilmesi ve yeni eve tekrar monte edilip yerleştirilmesi oldukça yorucu bir iştir. Nakliye işinizi bırakın biz yapalım. Siz elinizi hiçbir şeye sürmeden bırakın evinizi biz taşıyalım ve siz yeni evinizin keyfini çıkartın.

Taşımacılık hizmeti almak için öncelikle iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız gerekmektedir. Evinize gelecek olan ekspertizimiz; evinizdeki eşyaların yoğunluğuna bakar, evinizin kaçıncı katta olduğuna ve asansör gerekip gerekmediğine karar verir, sökülecek eşyaların notunu alır, paketlemek için kullanılacak malzemenin miktarını planlar, kaç nakliyat personeli ve kaç nakliyat aracı kullanılacağını belirler ve yeni adresle taşımanın yapılacağı kilometre hesabını yapar.

Tüm incelemeleri yapan ekspertizimin sizler için özel ve uygun bir maliyet belirler. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda bir sözleşme hazırlanır ve eşyalarınızın sigortalama işlemi yapılır. Belirlenen gün ve saatte nakliyat çalışanlarımız ve araçlarımız kapınızda hazır halde bulunur. Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte tüm eşyalarınız titiz, dikkatli ve özenli bir şekilde demonte edilir, paketlenir ve nakliyat araçlarımıza yerleştirilir. Diğer eşyalarınız da paketlenip taşıma araçlarınıza yerleştirilir.

Ziverbey Evden Eve Nakliye Paketleme Hizmetleri

Ziverbey evden eve nakliyat tüm eşyalarınızın taşıma araçlarımıza yüklenmesinin ardından yeni adresinize taşınmak üzere yola çıkılır. Yeni adrese ulaşan çalışanlarımız tarafından eşyalarınızı dikkatli bir şekilde evinize taşınır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Evinize taşınan eşyalarınız tekrardan monte edilir ve yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın ambalajlarından çıkartılıp sizin istediğiniz ve dilediğiniz şekilde arzu ettiğiniz gibi yerleştirilir. Ziverbey evden eve nakliye sizlerin de mutluluğunuz ile mutlu bir şekilde taşıma personellerimiz ayrılır. Sizler de eğer en profesyonel şekilde nakliyat hizmeti almak isterseniz iletişim bilgilerimizden irtibata geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
HEMEN ARA