Eşya Depolama

Anasayfa » Eşya Depolama

Yaşam alanlarında zamanla eşya birikimi olmaktadır. Alan kısıtlı olmasına rağmen yeni eşya ihtiyacının artmasıyla birlikte ekstra alan zorunluluğu doğuyor. Hatırası olan, dönemsel kullanılan eşyaların güvenli şekilde saklanması birçok aile için sorun teşkil edebiliyor. Fazla eşyalarınızı güvenli şekilde saklanmasını, korunmasını istiyorsanız eşya depolama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Eşya Depolama Hizmeti

İstanbul Anadolu yakasında hizmet veren Evdema Nakliyat aynı zamanda eşyalarınızın depolanması hizmetini de sunuyor. Yıllarca her türlü kargonuzu güvenle ve kaliteli hizmet anlayışıyla taşıyan firma, profesyonel eşya depolama hizmetiyle depo ihtiyacınızı da karşılıyor.

Teknolojik olarak donanımlı, özel olarak dizayn edilmiş depolarda ev eşyalarınızdan ofis eşyalarınıza, motosikletten teknenize kadar depolama hizmeti veriliyor. Depolama hizmeti sadece konutlar, ofisler için verilmiyor. Şirketler, firmalar, rezidanslar için de depolama hizmeti sunuluyor.

Antika değeri taşıyan eşyaların depolanmasında Evdema Depolama profesyonel hizmet sunuyor. Bütün eşyalarınız antika değer taşıyor gibi korunuyor, saklanıyor. Ancak özellikle önem verdiğiniz eşyalarınızın saklanması için ayrı güvenlik önlemleri alınıyor.

Eşya Depolamanın Avantajları

Bütün yaşam alanlarında fazla eşyaların saklanabileceği, korunabileceği özel bölümler yoktur. Ya dolapların üstüne ya da yatakların altında saklamak zorunda kalıyorsunuz. Fazla eşyaları saklama sıkıntısının yanında toza, neme, haşarata karşı da korunması ayrı bir sorundur. Eşya depolama hizmetiyle hiçbir sıkıntı ve sorun yaşamıyorsunuz.

1-Eşyalarınız özel olarak paketlenerek, korunuyor.

2-Depolar sürekli ilaçlanıyor.

3-Aerodinamik hava sirkülasyonu sayesinde nem, toz, korozyon gibi sorunlar oluşmuyor.

4-Depolar 7/24 güvenlik kameralarıyla gözetleniyor.

Esyadepolama.bk
Eşya Depolama

 Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Eşya depolama hizmeti evden eve nakliye sistemiyle aynı şekilde veriliyor. Fazla eşyalarınızın depolanmasını istediğinizde firmayla iletişime geçiyorsunuz. Eşyalarınız hakkında bilgi veriyorsunuz. Eşyalarınızı görmek için uzman ekip adresinize geliyor. Fizibilite araştırması yapıyor. Bunu yapmasındaki amaç doğru araç ve ekipmanların getirilmesidir.

Ekip, eşya kontrolünü yaptıktan sonra uygun araç, asansör, elemanlar geliyor. Depolanacak eşyalar özel olarak paketleniyor. Kırılma ihtimali olan eşyalar köpüklerle, baloncukla ambalajlanıyor. Ambalajlanan eşyalar araçla güvenli şekilde depoya aktarılıyor. Depoda aynı şekilde düzenli istiflemeyle eşyalarınız herhangi bir hasar görmeden korunuyor.

 Ev Eşyalarının Tamamının Depolanması

Bazı durumlarda yeni bir ev, ofis bulunmasa bile eşyaların taşınması zorunluluğu doğabiliyor. Eşyaların ortada kalması, yıpranması, hasar görmesi hiç istemeyeceğiniz bir sonuçtur. Böyle bir durumda kaldığınızda Evdema Depolama yardımınıza koşuyor.

1+1 evden 5+1 ev eşyalarına kadar bütün eşyalarınıza depolama hizmeti sunuluyor. İster kiralık daire, ofis arayın isterseniz evinizi, ofisinizi tadilat yaptırın; siz eşyalarınızı geri isteyene kadar güvenli şekilde depolanıyorlar.

Evdemaarac

 Ev Depolama Hizmeti Fiyatları

Ev depolama hizmeti fiyatları sunulan hizmete göre farklılık gösteriyor. Depolama hizmeti için farklı ölçülerde bölümler bulunuyor. Saklanacak eşyaların kapladığı alan, ne kadar sürede saklanacağı fiyatları etkiliyor. Eşyalarınızı en doğru planlamayla ve fiyatta depolanmasını istiyorsanız firmayla iletişime geçebilirsiniz. İster telefon isterseniz firmanın internet adresinden teklif alabilirsiniz.

Evdema Depolama, sektörün en ekonomik ve avantajlı fiyat politikasını uyguluyor. Eşyalarınızın adresinizde paketlenmesi, taşınması, depolanması, geri teslimi için paket fiyat sunuluyor. Sonradan paketleme, taşıma gibi sürpriz fiyatlarla karşılaşmıyorsunuz.

Ev Depolama Hizmeti Nasıl Alınabilir?

Evdema Nakliyat 25 yılın getirdiği birikim ve profesyonellikle evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmetini sunuyor. Hizmetlerinde önceliği müşteri memnuniyeti, güvenlik ve kaliteye veriyorlar. Bu nedenle sektörün aranan firması konumundalar. Her türlü eşyanızın/eşyalarınızın korunmasını, saklanmasını istediğinizde 0850 450 94 34 çağrı hattından veya www.evdemanakliyat.com.tr  web adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?