Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Evdema Nakliyat

Evden Eve Nakliye Hizmetleri Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:

0533 036 74 62

25 Yıllık Tecrübe

25 Yıllık firma geçmişimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Uzun yılların deneyimi ve bilgi birikimi ile hem taşıma hem de lojistik anlamda daima yanınızdayız.

Geniş Araç Filosu

Nakliye konusunda uzman personellerimiz ve geniş araçlarımız ile eşyalarınızı en iyi şekilde taşıyoruz. Geniş araç filomuz ile hizmet veriyoruz.

Zamanında Hizmet

Sizler için zamanın önemi anlıyoruz. Tüm hizmetlerimizi sizlerin zamanına göre yapıyoruz. İstediğiniz zaman diliminde hizmet alabilirsiniz.

En İyi Fiyat Garantisi

Taşıma ve nakliye hizmetlerimizde sizlere en iyi fiyat garantisini veriyoruz. Her zaman en uygun fiyatlar ile sizlere hizmetlerimizi en iyi hizmet ile sunuyoruz.

7×24 Nakliye Hizmeti

7 Gün 24 Saat müşteri hizmetlerimizi arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İstediğiniz bir zaman diliminde araç isteyebilirsiniz.

Demontaj ve Montaj Hizmeti

Ev taşımalarında mobilya gibi eşyaların demontajı ve montajı tarafımızdan yapılmaktadır. Böylece ekstra bir harcama yapmanıza gerek kalmıyor.

İstanbul Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Bizi Tanımak İster misiniz? | Evden Eve Naklİye Hizmeti

Evden Eve Nakliyat İstanbul Evdema Nakliyat  firması sektörde 25 yılı aşkın bir tecrübeyle, genç ve dinamik ekibimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ile evden eve nakliyat sektörünün önde gelen kuruluşlarından olmuştur. Evdema Nakliyat olarak tüm hizmetlerimizde ve tüm taşınma işlemlerinde eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktayız. Evden Eve Nakliye Hizmeti ile işlemleri artık çok daha kolay. Kuruluşumuzdan bu yana siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunabilmek adına çalışan firmamız kaliteye ve müşteri memnuniyetine odaklı olarak var gücümüzle çalışmaktayız.

Yerine getirmiş olduğumuz işlerin bize kattığı tecrübe, geniş servis ağımızı yönetebildiğimiz son teknolojik ekip ve ekipmanlarımız ve aynı zamanda çalışmış olduğumuz güçlü referans ağımızın bize vermiş olduğu öz güven ile evden eve nakliye hizmeti  başta olmak üzere her türlü taşımacılık ve depolama işlemlerinize özel çözümler üretiyoruz.

DAİMA EN İYİ HİZMET ve % 100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ÇALIŞIYORUZ. İHTİYACINIZ OLDUĞU ANDA BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ.

Neden Evdema ?
  • 25 Yıllık Tecrübe
  • Geniş Araç Filosu
  • Zamanında Hizmet
  • En İyi Fiyat Garantisi
Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?