Beykoz Evden Eve Nakliyat

07.11.2018
139
Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat olarak Beykoz ve çevresinde taşımacılık hizmeti sunan kurumsal bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız. Beykoz Evden Eve Nakliyat; güvenilir, hızlı ve tecrübeli çalışanları ile; uluslar arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, eşya depolama, askılı tekstil nakliyesi ve kapalı kasa taşımacılığı gibi bir çok nakliye alanında hizmet vermektedir. Sürekli  gelişen, teknolojiyi takip eden ve uzun yıllardır çalışan firmamız ile sizlerde profesyonel, güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti alabilmeniz sağlanmaktadır.

Beykoz Evden Eve Nakliyat 1

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Nakliyat olarak firmamız bünyesinde çalışan personellerimizi de sürekli eğitime katılmaktadırlar. Firmamız müşteri ile ilişkileri hususunda oldukça hassastır ve özel eğitimler almaktadır.

Müşterilerimizin beğenisini en üst düzeyde tutmamızdaki sebep nakliyat sektöründe kalitemizi ve farklılığımızı göstermemize sebep olabilmektedir. Çünkü bizden memnun kalan müşterilerimiz bizlere sonradan referans olacaklar ve bizlere yeni müşteri kazandıracaklardır.

Bu sebeple en az sizin kadar eşyalarınıza değer veriyoruz ve işimizi layıkıyla yapmaya çaba gösteriyoruz. Uzun süre boyunca evden eve nakliyat sektöründe bulunmamız ve adımızı duyurmamız verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetlerimizin sonucunda oluşmuştur.

Sizler kaliteli ve güvenilir firma arayışı içindeyseniz Beykoz Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçmeden başka bir firma ile anlaşmamanızı önemle tavsiye ediyoruz.

Firmamız hizmet kalitesi yüksek, nakliyat standartlarına uygun ve aynı zamanda ucuz fiyatlar sunmaktadır. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunup bir teklif alabilirsiniz. Evinize gelen ücretsiz ekspertizimiz bazı gözlemler sonucunda sizlere uygun bir fiyat teklifi sunar. Fiyat teklifini belirlemesi için aşağıdaki incelemeleri yapması gerekir:

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz Evden Eve Nakliye ile Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  • Dairedeki eşyaların yoğunluğuna ve büyüklüğüne bakar,
  • Taşınacak eşyaların kaçıncı katta olduğuna bakar ve binanın göre asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verilir,
  • Eşyalar için kullanılacak ambalajlama malzemesinin miktarına ve türüne göre planlama yapılır,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat personelinin sayısını belirlenir,
  • Eşyaların yeni eve nakliyesini sağlayacak olan nakliyat araçlarının sayısını ve büyüklüğünü belirler,
  • Demonte edilecek eşyaları belirlemekte ve nakliyat personelini yönlendirecek raporu hazırlanır.

Sizler için en makul fiyatı da belirleyecek olan ekspertizimiz ile olumlu bir görüşme sonrasında ise karşılıklı bir şekilde sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşmenin ardında eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı sigortalama işleri gerçekleştirilir. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Sigortalama işlemindeki amaç olası bir çizilme yada kusura karşı eşyalarınızı güvence altına almak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bu şekilde titiz davranmaktayız. Sözleşmede yer alan ve karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte taşıma personelleri ile nakliyat araçları kapınızda hazır bir şekilde beklenir.

Ekspertizin koordinesi ile nakliyat personelleri sırası ile eşyalarınızı demonte etmekte, paketlemekte ve nakliyat araçlarına yüklemektedir. Tüm eşyaların paketlenip taşınmasından sonra taşıma araçları yeni adrese doğru hareket etmektedir. Tüm eşyalar da yeni adresinize taşınmakta ve sizin dilediğiniz şekilde dairenize yerleştirilmekte. Sizlerin de beğenisi nakliyat işlerimizin sonuna gelmiş oluruz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?