Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

18.02.2019
168
Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat olarak Kozyatağı ve çevresinde nakliye hizmeti veren kurumsal ve köklü bir firmayız. Kozyatağı Evden Eve Nakliyat; güvenilir, hızlı, tecrübeli ve güler yüzlü personelleri ile; ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı ve kapalı kasa taşımacılığı gibi bir çok nakliye alanında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Evdema Nakliyat olarak sürekli kendini geliştiren, teknolojiyi yakından takip eden ve uzun yıllardır nakliyat sektöründe çalışan firmamız ile sizlerin de güvenli ve hızlı bir nakliye hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Nakliyat olarak firmamız bünyesinde çalışan personellerimizi sürekli müşteri ilişkileri ile ilgili eğitimlere tabii tutmaktayız. Nakliye firmamız müşteri ile ilişkileri hususunda oldukça hassastır ve özel eğitimler vermektedir. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmamızdaki husus nakliye sektöründe kalitemizi ve farkımızı göstermemizin kanıtıdır. Çünkü bizden memnun olan siz değerli müşterilerimiz bizlere ileri zamanlarda referans olabilmeleridir. Bu nedenle eşyalarınıza en az sizler kadar değer veriyoruz ve işimizi alnımızın akıyla yapmaya gayret ediyoruz.

Uzun yıllar boyunca evden eve nakliye sektöründe bulunmamızı ve adımızı duyurmamızı verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetlerimizin sonucuna borçluyuz.

Sizler de kaliteli ve güvenilir nakliyat firması arayışı içindeyseniz Kozyatağı Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçmeden başka bir firma ile anlaşmamanızı isteriz. Çünkü nakliyat firmamız hizmet kalitesi yüksek, ev taşıma standartlarına ve kurallarına uygun ve aynı zamanda ucuz fiyatlar vermektedir. İletişim bilgilerimizden ulaşıp müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunup bir fiyat teklifi alabilmeniz mümkündür. Evinize gelen ücretsiz ekspertizimizin fiyat teklifini belirleyebilmesi için aşağıdaki incelemeleri yapması gerekmektedir:

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

Kozyatağı Evden Eve Nakliyat

  • Evinizdeki eşyaların yoğunluğuna ve büyüklüğüne bakmaktadır,
  • Evinizdeki eşyaların kaçıncı katta olduğuna bakar,
  • Binanın taşımaya uygunluğuna göre asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verir,
  • Eşyaların ambalajlanması için kullanılacak malzemenin miktarına göre planlama yapar,
  • Eşyaları taşınması için gelecek personel sayısını belirler,
  • Yeni adrese eşyaların nakliyesini sağlayacak olan nakliye araçlarının sayısını belirler,
  • Demonte edilecek eşyaları belirler ve personellerini yönlendirecek raporu hazırlar.

En uygun fiyatı da belirleyecek olan ekspertizimiz ile olumlu bir görüşme sonrasında karşılıklı bir şekilde sözleşme imzalanır. İmzalanan sözleşmenin ardında eşyalarınızın herhangi bir olumsuzluğa karşı sigortalama işlemleri gerçekleştirilir.

Sigortalama yapılmasındaki amaç olası bir çizilme yada hasara karşı eşyalarınızı güvence altına almaktır. Sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bu şekilde titiz davranmaya özen göstermekteyiz. Karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte nakliyat personelleri ile nakliyat araçları tüm ekipmanları ile kapınızda hazır bir şekilde bulunur. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Kozyatağı Evden Eve Nakliye İle Asansörlü Taşıma Hizmeti Alabilirsiniz.

Nakliye Elemanı.bk 768X480

Ekspertizimizin koordinesi ile nakliyat personelleri eşyalarınızı demonte etmeye ve paketlemeye başlar. Paketleme işlemlerinin bitmesinin ardından ve eşyalarınız nakliyat araçlarına yüklenir. Tüm eşyaların paketlenip taşınmasından ardından nakliyat araçları yeni adresinize doğru hareket eder. Tüm eşyalar da yeni adresinize taşınır ve sizin dilediğiniz şekilde evinize yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyetiniz sonucunda nakliyat işlerimizin sonuna gelmiş oluruz. Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?