Soğanlık Evden Eve Nakliyat

19.02.2019
162
Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Soğanlık Evden Eve Nakliyat; günümüzdeki teknolojik ürünlerden faydalanarak modern taşımacılık hizmetlerini yürütmektedir. Soğanlık Evden Eve Nakliyat; nakliye hizmetlerini yaşadığımız topluma faydalı hizmetler sunmayı hedefleyerek yürütmektedir. Müşteri memnuniyetini en kusursuz şekilde sağlamak için çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam eden Evdema Nakliyat personellerine müşteri ilişkileri ve memnuniyeti ile ilgili sürekli eğitimler vermektedir.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Evden eve nakliye sektörü; önemli bir bilgi birikimi, tecrübe ve deneyim gerektirmektedir. Soğanlık Nakliyat; uzun yılların vermiş olduğu bilgiye, tecrübeye ve ekipmana çok önem vermektedir. Kalitesi ile her daim taşımacılık sektöründe sizlerin hizmetinde olmaktan onur ve gurur duyan bir firmadır. Profesyonel güler yüzlü kadrosu, geniş ve temiz araçları ile sorunsuz bir taşımacılık hizmeti vermeye devam etmektedir. Uygun fiyatları ve ödeme kolaylığı ile hem hizmetinde farkındalık yaratmakta hemde piyasada kalıcı olmayı hedeflemektedir. Soğanlık veya Suadiye evden eve nakliyat hizmetlerimiz her zaman kesintisiz vardır.

Soğanlık Evden Eve Nakliyeci

Soğanlık Evden Eve Nakliyeci

Soğanlık Evden Eve Taşımacılık; disiplinli ve ilkeli çalışma prensibini benimsemiş ve bu sayede %100 müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Nakliye sektöründe lider bir firma yolunda hızlı bir şekilde ilerlemiştir. Nakliyat hizmeti alabilmek için iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilmeniz mümkündür. Ücretsiz ekspertiz evinize gelerek gerekli incelemeleri gerçekleştirir ve aşağıdaki incelemelerin akabinde sizlere fiyat teklifi sunar:

Soğanlık Ücretsiz Ekspertiz Hizmeti

  • Dairede bulunan eşyalarınızın yoğunluğuna ve boyutlarına bakmaktadır,
  • Evinizin kaçıncı katta olduğunu kontrol eder,
  • Asansörlü nakliyatın gerekip gerekmediğine karar vermektedir,
  • Eşyalarınızın demonte edildikten sonra ambalajlaması için kullanılacak ambalajlama malzemelerinin miktarını ayarlamaktadır,
  • Nakliye hizmetini yapacak olan personel sayısını belirler,
  • Eşyalarınızın taşınması için hangi büyüklükteki aracın kullanılacağını belirlemektedir,
  • Yeni adresteki evinizin kilometre uzaklığını hesaplar.

Ekspertizimiz yukarıdaki incelemeleri yapmasının ardından sizler için en uygun olan bir fiyat ile sözleşme hazırlar. Sizlerinde onayı ile sözleşme imzalanır ve nakliyatın yapılacağı gün ve saate konusunda anlaşma yapılır. Gerekli işlemlerin onaylanmasından sonra belirlenen gün ve saatte hazır olan personel ve araçlar evinize gelir ve taşımı işlemi için çalışmalara başlar. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Soğanlık Evden Eve Nakliyat

Demonte edilip paketlenmesi gereken eşyalar ve diğer tüm eşyalarınız da paketleme işleri gerçekleşir. Eşyalarınız büyük bir özen ve titizlikle nakliyat araçlarına yerleştirilir. Eşyalarınızın tüm taşıma işlemi bitirdikten sonra yeni adresteki evinize eşyalarınızın nakliyesi için yola çıkılır. Yeni adresinize ulaşan eşyalarınızın ambalajları sökülür ve demonte edilen araçlar tekrardan eski haline getirilir. Sizin gözetiminiz altında arzu ve dileğinize göre eşyalarınız evinize yerleştirilir. Müşteri memnuniyetini sağlayan Evdema Nakliyat personelleri mutlu bir şekilde sizlerden ayrılır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?