Pendik ofis taşıma

Pendik ofis taşıma

Pendik ofis taşıma firması, şirketler, küçük işletmeler, depo ve rezidanslar için nakliye hizmeti vermektedir. İstanbul geneline araç desteği sunulmaktadır. 20 yıllık tecrübeye sahip olan personellerimiz sayesinde tüm yükler en az risk ile nakil edilmektedir.

Ofis nakliye hizmetleri anahtar teslim olacak bir şekilde verilmektedir. Yani tüm eşyalar pat pat naylonlar ile ambalajlanmaktadır. Mobilyalar için ise kurulum ve montaj desteği sunulmaktadır. Pendik ofis taşıma şirketimiz, kurumsal nakliye, asansörlü ofis nakliyesi ve şehirler arası ofis taşıma hizmetleri vermektedir. Depolama alanları geniş olan kamyonlarımız sayesinde büyük şirketler bile 1 iş günü içerisin de nakil edilmektedir. Firmamız tüm işlemleri teknolojik ekipmanlar ile gerçekleştirmektedir.

Pendik Ofis Taşıma

Pendik Ofis Taşıma

Pendik Ofis Nakliye

Pendik ofis nakliye şirketimiz, müşteri memnuniyetini sağlamak adına makul fiyatlar sunmaktadır. 1+1 gibi küçük ofisler de bulunan eşyalar ücretsiz bir şekilde paketlenmektedir. Firmamız işçilik hizmetleri için yüksek rakamlar talep etmemektedir. Pendik ofis nakliye ekipleri, paketlenen eşyaları düzenli bir şekil de araçlara yerleştirmektedir.

Mobilya yüzeylerinin deforme olması veya zarar görmesi söz konusu değildir. Ayrıca tüm mobilyaların montajı bünyemiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Kartal ofis taşıma hizmetimiz için kartal ofis taşıma sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Pendik Ofis Taşıma Firmaları

 Ofis nakliye sektörün de hizmet veren sayısız firma bulunmaktadır. Ancak müşterilerimiz ucuz hizmet veren Pendik ofis taşıma firmalarına yönelmektedir. Bu firmalar ise düzgün işçilik ve malzeme kullanmadığı için eşyaların zarar görmesine neden olmaktadır. Evdema nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir.

Gerek montaj gerekse paketleme işlemler üst düzey bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Ayrıca firmamız tarafından taşınan eşyaların zarar görmesi halinde yaşanan maddi kayıplar bünyemiz tarafından karşılanmaktadır. Ümraniye Ofis taşıma sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Pendik Ofis Taşıma

Pendik Ofis Taşıma

 Taşıma Ücretleri

 Pendik ofis taşıma ücretleri yapılan kampanya ve indirimler sayesin de büyük oran da düşürülmektedir. Çok katlı şirketler ve holdingler için yüzde 30’luk ekstra indirimler yapılmaktadır. Pendik ofis nakliye fiyatlaı belirlenmeden önce eşya sayıları öğrenilmektedir. Firmamız Kartal’, Tuzla’ya ve diğer yakın ilçelere düzenlenecek olan sevkiyatlar için yakıt ücreti almamaktadır. Asansörlü Pendik ofis nakliye fiyatlarımız da düşük seviyededir. Detaylı bilgi ve kamyon desteği için Evdema evden eve nakliyat şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?