Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Anasayfa » Uluslararası Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Uluslararası evden eve nakliyat kurumsal ve tecrübeli firmalardan alınması gereken bir hizmettir. Çünkü normal nakliyat sürecinden farklı ilerlemektedir.

Uluslararası evden eve nakliyat  firmalarını seçerken firmaların aldığı müşteri yorumlarına dikkat edin. Çünkü uluslararası prosedürler ve firmanın bunları hangi tecrübe ile uyguladığı önemlidir. İki ülke arasında yer alan gümrük anlaşmaları da oldukça önemlidir. Yurt dışına taşınan kişiler genellikle ev eşyalarını da yanlarında götürmek ister. Çünkü Türkiye’de mobilya fiyatları daha uygundur. Gidilecek ülkelerde eğer para değeri fazla ve mobilya fiyatları da pahalı ise en mantıklı olan Türkiye’den ev eşyalarını götürmektedir. Evdema Nakliyat ile bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası evden eve nakliyat

Uluslararası evden eve  sürecinde en önemli konu taşıma süresi ve gümrük sorunu yaşamamaktadır. Gümrükte taşınan eşyaların ticari muamele görmemesi için müşterilerden belli belgeler istenmektedir. Evdema Nakliyat Bu belgeler veya evrakların tam bir şekilde verilmesi gümrükte kalma sürecini azaltır. Buda eşyalarınızın daha az zamanda taşınmasını sağlamaktadır.

Uluslararası Evden Eve Nakliyat Aşamaları

  • Ücretsiz ekspertiz personeli eşyalarınızın nasıl taşınması gerektiğini ve tüm süreci evinize gelip size anlatır.
  • Taşınma öncesinde gümrük sorunu yaşamamak adına müşteriden belli belgeler istenir.
  • Tüm belgelerin eksiksiz tamamlanması halinde firmanın personelleri adresinize gelir.
  • Tüm eşyalar paketlenir ve daha sonra tüm eşyalar araca yüklenir.
  • Daha sonra ise araca taşınacak olan ülkeye doğru yolar çıkar.
  • Eşyalar taşınacak olan ülkede ki adresinize vardığında ise süreç sona erer ve size bilgilendirme yapılır.
Uluslararası Evden Eve Nakliyat
Uluslararası Evden Eve Nakliyat

Uluslararası evden eve taşımacılık hizmetinde müşterilerin dikkat etmesi gereken konu ne kadar sürede hizmetin gerçekleşeceğinden çok firmanın diğer ülkede adresinize eşyaları getirdiğinde araçtan indirip eve yerleştirmesidir.  Çoğu firma başka ülkeye eşyanızı taşıdıktan sonra eşyaları yeni evinize yerleştirmeden kapınıza teslim eder. Buda orada size sorun yaratabilir. Bu konu hakkında firmamızdan detaylı bilgi alıp ona göre hareket etmenizi öneririz.

Uluslararası  nakliyat fiyatlarında eşya miktarı, eşyalarınızın hangi ulaşım yolu ile taşınacağı ve iki ülke arasında yer alan uzaklık baz alınarak fiyat çalışması yapılmaktadır. Evdema Nakliyat ile En doğru fiyat bilgisi ve süreç hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmak için mesai saatleri içerisinde bize iletişim numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?