Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

218
Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu yakası evden eve nakliyat konusunda Evdema Nakliyat uzman ekibimiz, geniş araç  filomuz ve yılların verdiği tecrübe ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Evden eve nakliyat sektöründe firma sayısı her geçen gün artmaktadır. Durum böyle olunca güvenilir firma sayısı da azalmaktadır. Firma seçimi yaparken daha önce müşterilerin yorumları ve almış oldukları hizmet ile ilgili memnuniyetleri göz önünde bulundurulmalıdır. Evden eve nakliyatın müşteriye herhangi bir maddi veya manevi zarar vermemesi için sigortalı olarak yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve nakliyat yapan firmalar arasında yılların verdiği tecrübemiz ve kendi öz sermaye araçlarımız ile hizmet veriyoruz.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Evdema Nakliyat ile Anadolu yakası nakliyat hizmetimizi belli aşamalar dahilinde gerçekleştiriyoruz. Bu aşamaların her birine çok önem veriyoruz ve hizmetin sorunsuz tamamlanmasını sağlıyoruz. Evden eve nakliyat hizmeti aşamaları;

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyat

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliye Hizmetleri

  • Müşteri firmamıza ulaştığında ücretsiz ekspertiz personelimizi eşya ve ev keşfi için adrese yönlendiriyoruz.
  • Ekspertiz personelimiz ev ve eşya durumuna göre nakliyat sürecini, fiyatları müşteri ile paylaşıyor.
  • Eğer karşılıklı anlaşmaya varılır ise taşınmanın gerçekleşmesi için iki taraf için de uygun olan bir güne randevu veriliyor.
  • Randevu günü taşıma personelleri ve nakliyat aracı adresinize gelip işlemleri başlatıyor.
  • Eğer müşterinin evi 5.kat ve üstte ise asansörlü taşıma yapılması gerekir. Aksi takdirde eşyalara taşınma esnasında zarar gelebilmektedir. Asansörlü taşıma hem taşıma personeli hem de müşteri için avantaj sağlamaktadır.
  • Tüm eşyalar paketlenip ambalajlandıktan sonra nakliyat aracına yüklenmektedir.
  • Paketleme ve taşıma süresi eşya miktarına göre değişmektedir.
  • Gün içerisinde paketleme ve araca yükleme işi bittikten sonra verilen yeni adrese doğru araç yola çıkar.
  • Anadolu yakasında veya aynı ilde başka bir adrese eşyalarınız taşınacak ise gün içerisinde tüm işlemler yapılır.
  • Farklı il ve ilçelere teslimat zamanı uzaklığa bağlı olarak değişebilmektedir. Ev taşıma firmaları arasında en uygun fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Anadolu Yakası Evden Eve Nakliyeci

Anadolu yakası evden eve nakliye fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Fiyatı etkileyen en önemli iki konu eşyalarınızın miktarı ve eşyaların taşınacağı adresin uzaklığıdır. Bu iki konu fiyatı arttıran unsurlardır. Anadolu yakası evden eve nakliye hizmetinde müşteri memnuniyetinin sağlanması için tüm aşamaların titizlikle yapılması gerekmektedir. Anadolu yakası evden eve taşımacılık konusunda Evdema Nakliyat ile profesyonel hizmet almak için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimiz kesintisiz sürmekte ve en uygun fiyatlar ile sizlere hizmet sunmaktayız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?