Fuar Taşımacılığı

Anasayfa » Fuar Taşımacılığı

Fuar taşımacılığı ,Evdema Nakliyat’ın vermiş olduğu diğer hizmetlerinden biridir. Fuar taşımacılığı hizmeti ile; kongre, stant, seminer, tanıtım vb. gibi organizasyonların sonuçlanmasına yardımcı olabilmek için daima hizmetinizdedir. Satış odaklı etkinlikleriniz her nerede olursa olsun Evdema Nakliyat’ın kalite ve deneyimi ile sizleri tam zamanında organizasyonun her aşamasını üstlenmekte ve sizleri müşterileriniz ile buluşturmaktadır. Bilindiği gibi fuar taşımacılığının hem çok kısıtlı bir zamanda gerçekleşmesi gerekmekte hemde zorluk derecesi en fazla olan bir hizmettir.

İstanbul Fuar Taşımacılığı

Fuar Taşımacılığı
Fuar Taşımacılığı

Evdema Nakliyat’ın ana faaliyet alanı her ne kadar nakliyat üzerine de olsa fuar taşımacılık  hizmetini de büyük bir titizlikle gerçekleştirmektedir. Fuar taşıma; ayrıntılı bir planlama, titiz bir operasyon çalışması, dikkatli bir zamanlama ve profesyonel bir kadro gerektirir. Evdema Nakliyat fuar taşıma hizmeti ve vermiş olduğu hizmetin kalitesi ile önem kazanan bir firmadır.

Fuar taşıma hazırlığında her firmanın belli oranlarda farklılık gösterebildiği gibi aynı fuara katılan diğer benzer firmaların da ihtiyaçları birbirinden farklı olabilir. Bu faktörler gerek evrak gerekse paketleme konusunda hazırlık aşamasının önemini artırmaktadır. Evdema Nakliyat her katılımcı firmaya ihtiyaçları doğrultusunda özel hizmet verme ilkesini benimsemiştir. Bu hizmet anlayışı ile Türkiye’nin sayılı firmaları arasında yer almayı başarmıştır.

Fuar taşımacılığı ‘nda en önemli detay fuarların kısıtlı zaman dilimlerinde yüksek reklam ve yatırım giderleri ile gerçekleşmesidir. Evdema Nakliyat fuar taşımacılık çerçevesinde daha hızlı ve başarılı sonuçlar alarak daha iyi bir şekilde hazırlanabilmeniz için yardımcı olmaktadır. Profesyonel taşıma ve montaj ekibi sayesinde projesi verilmiş olan stantların kurulumları da dahil olmak üzere kısıtlı zaman diliminde fuar uygulamalarınızı yerine getirmektedir.

Türkiye’nin her yerine fuar taşımaFuar Taşımacılığı

Fuar uygulamalarında yapılan hataların geri dönüşü olmadığının bilincinde olan evdema şehirler arası nakliye sorunsuz bir şekilde hizmet verme konusunda bilinçli personellere sahiptir. Fuar taşımacılığı; telafisi olmayan bir hizmet türü olup sektör içerisinde en zor ve dikkat gerektiren branş dallarından biridir. Bu sebeple de fuar taşımacılığı hizmeti alabilmeniz için doğru firma ile anlaşıp hassas bir şekilde hareket edilmesi gerekir.

Tüm nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi fuar taşımacılığı hizmetinde de kalitesini ve farkını ortaya koyan Evdema Nakliyat sektöründe lider marka olarak bilinmektedir. İstanbul’dan Türkiye’nin her iline fuar taşıma alanında destek veren Evdema Nakliyat güvenilir olması ile de dikkat çekmektedir.

Evdema Nakliyat; uygun fiyat garantisi ile müşteri odaklı çalışmaktadır. Uygun fiyat ve titiz çalışma sonucunda müşterilerinin beğenisini kazanan bir firmadır. Bir çok firmanın taşıma alanında hizmet vermiş ve çoğu firma ile de çalışmalarını sürdüren Evdema Nakliyat ile sizlerin de çalışmanız mümkündür.

Oldukça titiz ve kaliteli bir çalışma sürdüren Evdema Nakliyat başarıya aşağıdaki sıra ile ulaşmıştır: Evden Eve Nakliyat için lütfen evden eve nakliye sayfamıza bakınız.

  • Gerekli raporların hazırlanması,
  • Fuarda kullanılacak eşyaların demonte edilip, ulaşılacak noktaya gelindikten sonra tekrar monte edilmesi,
  • Eşyaların düzenli bir şekilde teslimatı.
  • Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.
Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?