Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat sektörü denilince akla ilk gelen, sıkıntılı bir süreç ve rutin sorunlardır. Bu sektörde hizmet veren pek çok firma gerek bilgi yetersizliğinden gerekse tecrübesizlikten dolayı müşterilerini mağdur etmektedir. Özellikle de ofislerde ve işyerlerinde bulunan eşyaların taşınması noktasında maddi kayılar yaşanmaktadır.

Ayrıca internet üzerinden hizmet veren sanal şirketler ve komisyoncular, nakliyat fiyatlarını büyük oranda arttırmaktadır. Pek çok kişi, çalışmayı planladığı firmayı tam anlamıyla tanımamakla beraber, arada ki komisyoncular tarafından yönlendirilmektedir.

Bu nedenle de hem yüksek rakamlar ödenmekte hem de çıkan sorunlar karşısında bir muhatap bulamamaktadır. Nakliyat sektörüne bakış açısı ise, her geçen gün daha da olumsuzlaşmaktadır.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Profesyonel bir hizmet anlayışına sahip olan Evdema nakliyat firması, uzun yıllardır bu sektörde hizmet vermektedir. Ev, ofis ve parça yük taşımacılığı gibi alanlarda faaliyet göstermekle beraber, tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ayrıca firma bünyesinde alanında uzman olan montaj ve taşıma personelleri bulunmaktadır. Paketleme, sökme ve kurulum gibi işlemler, bahsi geçen personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Evden eve nakliye firmaları, işçilik maliyetlerini düşürmek için günlük yevmiye ile çalışan işçilerden destek almaktadır.

Ancak Evdema için böyle bir durum söz konusu değildir. Buna ek olarak asansörlü nakliyat, sigortalı nakliyat ve şehirlerarası nakliyat gibi çeşitli alanlarda da hizmet verilmektedir. Firma, her daim müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurmaktadır.

Ev Taşıma Ücretleri

Taşımacılık sektörünün diğer bir sorunu olan ek ücret talepleri, hemen hemen herkes tarafından dile getirilmektedir. Firma talep ettiği ücreti önceden belirlediği ve müşterinin onayına sunduğu halde, işin ortasın da farklı maliyetler çıkarmaktadır. Özellikle de pek çok firma bu yol ile haksız kazançlar elde etmektedir. Evdema nakliyat için böyle bir durum söz konusu değildir. Uzman personeller ve ekspertiz ekipleri taşınması planlanan eşyaları dikkatli bir şekilde incelemektedir. Yapılan incelemeler sonucunda ise paketleme, montaj gibi uygulamalarda göz önünde bulundurularak genel maliyetler hesaplanmaktadır. Bu sayede ilerleyen dönemlerde ek bir gider gösterilmesi veya sorun yaşanması engellenmektedir.

Evden Eve Nakliyat

Evden Eve NakliyeTavsiye

 Pek çok birey, internet üzerinden evden eve taşımacılık firmaları hakkında yapılan yorumları incelemektedir. Ancak söz konusu bu yorumların birçoğu gerçeği yansıtmamaktadır. Tavsiye edilen firmalar bile müşterilerine sorunlar yaşatmaktadır. Evdema nakliyat ise İstanbul sektörünün en köklü şirketleri arasında yer almaktadır. Farklı araç modelleri ve ekonomik fiyatları sayesinde hizmet kalitesini her geçen gün yükseltmektedir. Sizde hemen firma ile iletişime geçebilir ve talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?