Kamyon Nakliye Km Fiyatı 2024

460
Kamyon Nakliye Km Fiyatı 2024

Kamyon nakliye km fiyatı nasıl hesaplanır? Taşımacılık maliyetleri, kamyon nakliye km fiyatı üzerinden hesaplanmaktadır. Özellikle de söz konusu bu maliyetlerin büyük bir kısmını araçların yakıt tüketim giderleri oluşmaktadır. Her firma kendine göre bir fiyat belirlemekte ve bu fiyatı alınacak olan kilometreye bölmektedir.

Böylece de kamyon nakliye km fiyatı belirlenmektedir. Firmamız ise, bünyesinde bulundurmuş olduğu ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahip olan araç modelleri sayesinde nakliyat giderlerini büyük ölçüde düşürmektedir. Piyasa şartlarına göre yüzde 20 daha ucuz bir hizmet sunan Evdema nakliyat, müşterilerine özel indirimlerde gerçekleştirmektedir. Ayrıca yakın güzergahlar içinde herhangi bir araç ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca tüm yükler güvenli bir şekilde yeni adreslere ulaştırılmaktadır. Evden eve nakliye km fiyatlarında en düşük km fiyatını veriyoruz.

Kamyon Nakliye Km Fiyatı Nasıl Hesaplanır?

Taşımacılık şirketlerinin müşterilerine sunmuş olduğu kamyon nakliye km fiyatı içerisinde paketleme, montaj ve yükleme gibi işçiliklerde vardır. Yani maliyet hesaplamalarında bu gibi uygulamalarda göz önünde bulundurulmaktadır. Dolasıyla eşya sayısının fazla olması, paketleme, montaj gibi işçiliklerinde fazla olması anlamına gelmekte ve fiyatlar yükselmektedir. Kısacası nakliyat maliyetleri, eşya sayısına, tonajına; dairelerin kat planına ve ilçelerin uzaklığına göre yapılmaktadır.

Ancak firmamız memnuniyet oranlarını arttırmak için ekonomik bir hizmet vermeye özen göstermektedir. Kamyonet nakliye km fiyatı ise, 6 ila 8 Türk Lirası arasında değişkenlik göstermektedir. Örneğin 100 km’lik bir sevkiyat için 800 Türk Lirası gibi bir fiyat talep edilmektedir. Ancak söz konusu bu fiyatlar, projeden projeye göre farklılaşabilmektedir.

Kamyon Nakliye Km Fiyatı

Paketleme Ve Montaj Ücrete Dahil Mi?

Bazı firmalar,  nakliye km fiyatı haricinde, paketleme, montaj ve taşıma gibi hizmetler için müşterilerinden ek ücretler talep etmektedir. Ancak Evdema nakliye firması için böyle bir durum söz konusu değildir. Tüm işlemler firmamızın personelleri tarafından yapılmakla beraber, anlaşılmışın dışında herhangi bir ek hizmet bedeli talep edilmemektedir.

Ayrıca firmamız istenen tüm adreslere ekspertiz ekibi yönlendirerek eşyaların incelenmesini sağlamaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda ise, müşterilerimize en doğru fiyat bilgisi sunulmaktadır. Paketleme uygulamalarında birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar tercih edilmektedir. Zira en küçük bir eşyanın zarar görmesi mümkün değildir.

Parça Yük Taşımacılığı Fiyatları Nasıl Yapılmaktadır?

Parça eşya taşımacılığı hizmetleri için  nakliye km fiyatı baz alınmamaktadır. Firmamız bu tür durumlarda eşyaların sayısı ve tonajı kadar ücret talep etmektedir. Ayrıca parça yükler istenilen tüm adreslere kadar götürülmektedir. Yani ‘eşyanız şu ambarda veya şu adreste gelin alın’ gibi bir durum söz konusu değildir. Sizde hemen firmamız ile iletişime geçebilir ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?