Gebze ofis taşıma

Gebze ofis taşıma

Gebze ofis taşıma hizmetleri; Kocaeli ve İstanbul bölgesin de hizmet veren Gebze ofis taşıma firması, sektörün en ucuz taşımacılık desteğini sunmaktadır. İş yerlerin de, şirketler de ve ofisler de yer alan mobilyalar özenle paketlenmektedir. Montaj ve de montaj gibi işlemler uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Gebze ofis nakliye, İzmit, Tuzla, Pendik gibi ilçelere 7/24 nakliye desteği sağlamaktadır. Ayrıca firmamız kurumsal yük taşıma, parça taşıma ve komple şirket taşıma gibi hizmetler de vermektedir. Taşınma sırasında eşyaların deforme olmaması veya mobilyaların zarar görmemesi için tüm önlemler alınmaktadır. Evdema nakliyat kurumsal bir hizmet şekline sahiptir. Eşya sahiplerinin mağdur edilmesi gibi bir durum asla söz konusu değildir.

Gebze Ofis Taşıma

Gebze Ofis Taşıma

Gebze Evdema Nakliye

 Gebze ofis nakliye denilince akla ilk gelen nokta taşınma sürecin de yaşanan sorunlardır. Pek çok müşterilerimiz iş yerin de bulunan eşyaların nakil sırasında zarar görmesi noktasında endişe duymaktadır. Ayrıca Gebze ofis nakliye firmaları müşterilerimizden yüksek ücretler talep etmektedir. Evdema ise  her zaman en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Tüm mobilyalar, deri koltuklar, döşemeler, dolaplar marangoz ustalarımız tarafından sökülmekte ve monte edilmektedir. En ufak bir sorun yaşanmamaktadır. Üsküdar ofis taşıma hizmetimiz de vardır.

Gebze Ofis Taşıma Firmaları

 Gebze ofis taşıma firmaları uzun yıllardır bu sektör de faaliyet göstermektedir. Her türlü yük ve eşya profesyonel bir şekil de nakil edilmektedir. Çok büyük şirketler için tır ve boş kamyon tedarik edilmektedir. Gebze’den Ankara’ya, İstanbul’a ve İzmir’e düzenli olarak sevkiyatlar gerçekleştirilmektedir. Gebze ofis nakliye firmaları şehirler arası taşımacılık adı aldın da 81 ile nakliye hizmeti vermektedir.

Gebze Ofis Taşıma 1 1

Evdema Ofis Taşımacılığı

 Ofisler de bulunan eşya ve mobilyalar sigortalı bir şekilde nakil edilmektedir. Evdema Gebze ofis nakliye fiyatları ise makul bir düzeydedir. Firmamız ofis mobilyalarının paketlenmesi, araca yüklenmesi veya monte edilmesi için ekstra ücretler talep etmemektedir.

Gebze ofis nakliye hizmetleri anahtar teslim olacak bir şekilde verilmektedir. Ayrıca holdingler veya rezidanslar da bulunan ofisler için asansörlü taşımacılık desteği sunulmaktadır. Evdema nakliyat güvencesi ile taşınmak için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 2 saat içerisin de talep ettiğiniz adreslere ekip yönlendirilmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?