Beykoz ofis taşıma

27.02.2020
181
Beykoz ofis taşıma

Beykoz ofis taşıma şirketimiz Avrupa ve Anadolu yakasın da bulunan ilçeler için nakliye, asansörlü taşıma ve kurumsal taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Ofis veya iş yerleri taşıma hizmetleri yılların vermiş olduğu tecrübe ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız tüm ofis eşyalarını ve taşınacak olan tüm mobilyaları özenle paketlemektedir. Ayrıca rakiplerimize oranla daha ekonomik bir Beykoz ofis taşıma hizmeti verilmektedir. Ayrıca müşterilerimizin sorunsuz ve zahmetsiz bir taşınma süreci geçirmeleri için montaj, sökme, takma, yükleme gibi işlemler ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Beykoz’dan Ankara’ya, İzmir’e ve diğer tüm şehirlere de ofis nakliye desteği sağlanmaktadır. Beykoz ofis taşımacılığı sürecin de en ufak bir maddi kaybın yaşanması söz konusu değildir.

Beykoz Ofis Taşıma 1

Beykoz ofis taşıma Hizmetleri

 Beykoz ofis nakliye hizmetlerinin başlangıcın da tüm eşyalar özenle paketlenmektedir. Sökülen mobilya parçaları ve deri koltuklar da ambalajlanmaktadır. Beykoz ofis nakliye ekipleri paketlenen eşyaları düzenli bir şekilde araçlara yerleştirmektedir. Yeni çalışma alanlarına getirilen eşyalar marangoz ustalarımız tarafından monte edilmektedir. Beykoz ofis nakliye adı altında kurumsal şirket taşımacılığı, banka taşımacılığı, fabrika taşımacılığı gibi hizmetler de sunulmaktadır. Ayrıca Evdema nakliye şehirlerarası ofis taşıma fiyatları açısından ekonomik bir hizmet sağlamaktadır. Ümraniye ofis taşıma hizmeti için sayfamıza bakabilirsiniz.

 Evdema Ofis Taşımacılığı

 Beykoz ofis taşımacılığı firmaları ile çalışmak oldukça avantajlıdır. Çünkü tüm işlemler sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Evdema, 5 kişi ekipleri sayesinde ofis mobilyalarını, toplantı masalarını, kitaplık ve standartları kısa bir süre yeni adreslere götürmektedir. Beykoz ofis taşımacılığı hizmetleri sadece K3 belgesi olan kamyonlar ile verilmektedir. Kocaeli, Gebze, Bursa gibi illere günlük sevkiyatlar düzenlenmektedir. Kartal ofis taşıma için kartal sayfamıza bakabilirsiniz. Ayrıca şehirler arası nakliye hizmetimiz de vardır.

Beykoz Ofis Taşıma 1.Bk

Evdema  Ofis Taşıma Ücretleri

 Beykoz ofis taşıma ücretleri parça eşya sayısına göre değişmektedir. Ucuz hizmet almak isteyen müşterilerimiz alanında uzman olmayan firmalar ile karşılaşmaktadır. Özellikle de komisyonculuk yapan bazı nakliyeciler yüzünden müşterilerimiz mağdur olmaktadır. Evdema Beykoz ofis taşımacılığı ise tüm sevkiyat ve depolama hizmetlerini kendi araçlarıyla vermektedir. Taşımacılık fiyatlarımız üzerinden net yüzde 25’e varan indirimler de yapılmaktadır. Evdema Beykoz taşıma ücretleri ilçeden ilçeye göre de değişmektedir. Net bir fiyat bilgisi almak için firmamız bünyesinden ekspertiz talebin de bulunabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?