Kadıköy ofis taşıma

Kadıköy ofis taşıma

Kadıköy ofis taşıma hizmetleri alanında uzman olan personellerimiz tarafından verilmektedir. 2000 yılından bu yanadır taşımacılık desteği sunan firmamız, mesleğin gerektirmiş olduğu tecrübeye sahiptir. Ofis mobilyaları özenle ambalajlanmaktadır. Dolap ve kitaplıklar ise marangoz ustalarımız tarafından sökülüp takılmaktadır.

Firmamız büyük şirketler, rezidanslar ve bürolar için de ofis taşıma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca Kadıköy’ün tüm mahallerine ekspertiz ekibi yönlendirilmektedir. Taşınacak olan tüm mobilyalar sigortalandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Evdema ofis nakliye firmamız eşyaların yıpranmaması için tüm önlemleri almaktadır. Çok katlı iş yerleri için ise büyük kamyon modelleri temin edilmektedir. Özellikle de komple mobilyalar, çalışma masaları ve deri koltuklar özenle paketlenmektedir. Paketleme işlemleri çift kat olacak bir şekilde yapılmaktadır.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Ofis Taşıma Firmaları

 Kadıköy ofis taşıma firmaları İstanbul’un tüm ilçelerine ofis nakliye hizmeti vermektedir.. Pendik, Kartal Ofis Taşıma ve Ümraniye gibi ilçelere 2 saat içerisin de ekip yönlendirilmektedir. Ayrıca yüksek katlı şirketler için de asansör desteği sunulmaktadır. Evdema nakliyat depo yükleri, palet yükler ve parça mobilyalar için şehir içi taşımacılık hizmeti sağlamaktadır.

Tüm yükler güvenli bir şekilde yeni adreslere kadar götürülmektedir. Kadıköy ofis taşıma firmaları içerisin de en ucuz hizmeti veren Evdema, müşterilerine ekstra indirimler de yapmaktadır. Üsküdar Ofis Taşıma hizmetini de sizlere sunuyoruz.

Kadıköy Ofis Nakliye Ücretleri

 Kadıköy ofis nakliye ücretleri firmadan firmaya göre değişkenlik göstermektedir. Ücretler belirlenirken eşya sayıları ve taşıma güzergahının uzunluğu ön planda tutulmaktadır. Kadıköy ofis nakliye ücretleri hizmet içeriğine göre de değişmektedir.

Firmamız ise paketleme ve montaj da dahil olmak üzere anahtar teslim bir hizmet sunmaktadır. 2+1 ofis ve 2 katlı şirketler için net yüzde 25 oranın da indirimler yapılmaktadır. Ayrıca şehirlerarası ofis nakliye fiyatlarımız da makul bir düzeydedir.

Kadıköy Ofis Taşıma

Kadıköy Ofis Taşıma

Evdema Ucuz İş yeri Taşıma

 Kadıköy ucuz ofis nakliyat firmalarına koşulsuz güvenmek oldukça yanlıştır. Çünkü ofis nakliye hizmetlerinin belli bir maliyeti vardır. Bu maliyetin aşağısın da hizmet veren firmalar işini düzgün yapmamaktadır. Dolasıyla da müşterilerimiz ucuz hizmet alayım derken daha büyük maddi zararlar ile karşılaşmaktadır. Evdema evden eve nakliyat ile iletişime geçerek fiyatlar hakkın da daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?