Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Seri imalat tesislerinde bulunan iş makineleri, ağır yükler veya el malzemeleri, firmamız tarafından talep edilen adreslere kadar götürülmektedir. Fabrika taşımacılığı noktasında profesyonelliği yakalamış olan firmamız, tüm yükleri sıfır risk ile yeni adreslere ulaştırmaktadır. Özellikle de maddi yönden değerli olan malzemeler sigortalı ve kaskolu kamyonlar ile taşınmaktadır. Sevkiyat sırasında herhangi bir sorun yaşanmamasına da ayrı bir önem gösterilmektedir. Firmamız bünyesinde bulunan kamyon ve açık kasa kamyonetler sayesinde fabrika taşımacılığı hizmetleri profesyonel bir şekilde verilmektedir. Ayrıca Türkiye’nin iline de araç desteği sağlanmaktadır. Çalışma alanlarında bulunan ağır iş makinelerinin yüklenmesi veya indirilmesi içinde bir takım teknolojik araçlar kullanılmaktadır. Evdema evden eve  nakliyat firmamız tüm teslimatları da müşterilerine söz verdiği tarihe kadar gerçekleştirmektedir.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı Hizmetleri

Fabrika taşımacılığı hizmetleri sadece alanında uzman olan personeller tarafından verilmektedir. Öncellikle taşınması planlanan yükler ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra kademeli bir şekilde araçlara yerleştirilmektedir. Firmamız tarafından verilen sigortalı taşımacılık hizmeti sayesinde de zarar gören yükler ve maddi kayıplar müşterilerimize yansıtılmamaktadır. Fabrika taşımacılığı ekipleri, yeni çalışma

alanlarına getirilen eşyaların montajını da özenle gerçekleştirmektedir. Bu sayede herhangi bir yükün kaybolması ihtimali ortadan kaldırılmaktadır. Hacimsel olarak aşırı tonaja sahip olan malzemeler asansör sistemleri ile taşınmakta veya araca yüklenmektedir. Ayrıca firmamız talep edilen adreslere maksimum 1 gün içerisinde ulaşım sağlamaktadır. Fabrikaların ofis bölümlerinde yer alan eşyalar özenle ambalajlanmaktadır. Firmamız ofis mobilyaları için marangoz ve montaj desteği de sunmaktadır.

Fabrika Taşımacılığı

Fabrika Taşımacılığı

Taşıma Maliyetleri

 Fabrikalar yer alan yükler, normal ev veya ofis taşımacılığına göre daha ağır olmaktadır. Buna ek olarak da fabrika taşıma hizmetleri ağır bir sorumluluk gerektirmektedir. Firmamız ise yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde çalışma alanlarında bulunan tüm iş makineleri profesyonel bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca firmamız tüm hizmetlerini makul rakamlar ile vermektedir. Komple yükler, seri imalat ürünleri veya ambar yükleri de cüzi rakamlar ile taşınmaktadır. Fabrika taşımacılık maliyetleri ise yük tonajına, sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız ile iletişime geçerek talep ettiğiniz fabrikalara ekspertiz ekibi yönlendirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?