Nakliye Asansörü Kiralama

Nakliye Asansörü Kiralama

Günümüzde büyük şehirlerde taşınma işlemleri pek çok yönden sorun olmaktadır. Özellikle yüksek katlı binalarda nakliye işlemleri için asansörlü taşımacılık uygulamaları tercih edilmektedir. Bu anlamda www.evdemanakliyat.com.tr firması nakliye asansörü kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

 Nakliye Asansörü Kiralama  Nedir?

Asansörlü nakliye  hizmeti olarak adlandırılan nakliyat bina dışarısına kurulan bir mobil yük asansörü ile yapılmasına verilen isimdir. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte nakliye işlemlerinde de sunulan ekipmanlar ile evden eve taşımacılık artık daha kolay bir hal almıştır. Geçmiş yıllarda taşımacılık hizmeti merdiven aralıklarından amatör bir şekilde gerçekleştirilmekte idi. Bu nedenle taşınma sırasında pek çok eşya zarar görmekteydi. Fakat asansörlü taşımacılık hizmetleri ile bu anlamda pek çok sorun da ortadan kalkmıştır.

Nakliye Asansörü Kiralama

Nakliye Asansörü Kiralama

 Asansörlü Taşımacılık Hizmetleri

Evdema firması ev, iş yeri veya ofis taşıma hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bu hizmetler arasında piyano ve çelik kasa nakliyesi de bulunmaktadır. Özellikle ağır eşyaların taşınması hizmetlerinde tek ve çift pistonlu asansörler kullanılmaktadır. Yük asansörleri çelik kasa ve piyanoların hızlı ve güvenli bir şekilde taşınması sağlanmaktadır.

Piyano gibi hassas ürünlerin paketlenmesi ve nakliyesi için destek malzemeleri kullanılmaktadır. Bu malzemeler bu hassas ürünlerin darbelere karşı korunmasını sağlar ve tüm eşyaların kırılma riskini en aza indirerek adreslere hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşımını da sağlamaktadır.

 Kiralık Asansör Hizmeti Hakkında

Ev veya ofis taşınırken dikkatli olmak çok önemlidir. özellikle taşıma sırasında hassas eşyaların kırılmaması ve zedelenmemesi büyük önem taşımaktadır. Özellikle bina merdivenleri veya bina asansörlerinden çıkmayacak olan mobilyalar için mutlaka nakliye asansörü gerekmektedir. Dış cepheden gelen taşıma asansörü mobilyaların ve tüm eşyaların zarar görmeden indirilmesini ve nakliyesini sağlamaktadır. Ofis veya ev taşımacılığında eşyaların güvenli taşınması çok önemlidir. Bu nedenle dış cephe asansörleri rahat bir şekilde kullanılmaktadır.

Nakliye Asansörü Kiralama

Nakliye Asansörü Kiralama

Evdema asansörlü taşımacılık asansör kiralama hizmetleri ile tüm eşyalarınızın zarar görmeden nakliyesini sağlamaktadır. Bunlar dışında maddi kayıpların önüne geçilebilmesi için tüm eşyaların sigortaları da yapılmaktadır. Taşınma esnasında ise mobil takip sistemi de kullanılmaktadır. Taşınma sırasında müşteriler yük takip programını kullanarak araçları haritalar üzerinden takip edebilirler. Sizlerde Evdema firmasının sunduğu asansörlü nakliye hizmetlerinden güvenle yararlanabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?