Parça Eşya Taşımacılığı

Anasayfa » Parça Eşya Taşımacılığı

Parça Eşya Taşımacılığı hizmetinden haberdar olmayan kişiler nakliyat sektöründe genellikle müşteriler firmaların ev, ofis, iş yeri gibi komple taşımacılık yapıldığını düşünür. Oysa müşterilerin sahip olduğu eşya miktarına özel parça eşya taşımacılık hizmeti de vardır.

Parça eşya taşıma hizmeti müşterilerin ellerinde var olan eşya sayısına göre verilen hizmettir. Örneğin elinizde 2 parça eşya var ve bunun için hizmet almak istiyorsanız parça eşya taşımacılığı hizmetini almanız gerekmektedir. Ev taşımacılığı hizmetinde daha büyük araçlar ve daha fazla personel çalışır. Oysa ki parça eşya taşımacılığında eşyaların boyutuna göre araç ve bunları taşıyıp yerleştirmesi için ne kadar personel gerekiyorsa o kadar gelmektedir. Bu da hem fiyatı düşürmektedir hem de daha hızlı hizmet almanızı sağlamaktadır.

Parça Eşya Taşımacılığı Fiyatları

Parça Eşya Taşımacılığı
Parça Eşya taşımacılığı

Özellikle ürün satan ve taşıma aracı olmayan firmalar parça yük taşımacılığı hizmetini tercih etmektedir. Müşterilerine satın aldıkları eşyaları ulaştırmak için taşıma firmaları ile anlaşıp parça parça farklı adreslere eşya gönderebilmektedir.  şehir içi parça eşya taşıma ve şehirler arası parça eşya taşıma olarak iki farklı şekilde verilmektedir. Bazı kişiler taşınırken sadece belli eşyalarını taşımak isterler. Buda evden eve nakliyat veya taşımacılık hizmeti almak yerine parça taşımacılığın  hizmeti almayı gerektirir. Parça eşya taşıma hizmetinde fiyatı etkileyen en önemli konu ise uzaklıktır. Eğer şehirler arası parça eşya taşımacılık hizmeti alacaksanız uzaklık artar ise fiyat eğrisi de artabilmektedir. Fakat şehir içi parça eşya taşımacılığında en hızlı ve uygun fiyatlar ile hizmet verilmektedir. Evden eve nakliyat hizmetlerimiz 7 gün 24 saat vardır. Nakliye için hemen bizi arayınız.

  • İlk seçenek eğer müşteri eşyaları kendi paketlemiş ise firma sadece gidip eşyayı alıp araca yükleyip yeni adresinize teslim eder. Bu müşteri için paketleme ve ambalajlama konusunda fiyatın düşmesini sağlar. Fakat sağlam bir paketleme yapmaz iseniz parça eşyalar taşınırken herhangi bir zarar görebilir. Buda daha sonrasında size daha fazla maliyet sunar.
  • İkinci seçenekte Evdema Nakliyat paketleme, ambalajlama, araca taşıma gibi tüm süreci kendi yönetir. Hizmeti bir bütün olarak almak size fiyatın daha uyguna gelmesine ve parça eşyalarınızın daha güvenilir bir şekilde yeni adresinize taşınmasını sağlamaktadır.

Parça eşya taşıma konusundan daha fazla detaylı bilgiye sahip olmak ve bu hizmeti almak için bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?