Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ evden eve nakliyat şirketi, evden eve taşımacılık, ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı ve kurumsal yük taşımacılığı gibi hizmetler sunmaktadır. 25 yıla aşkındır bu sektörde faaliyet gösterildiği için mesleğin gerektirmiş olduğu disipline ve tecrübeye sahiptir.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ evden eve nakliyat, taşıma hizmetlerine ek olarak eşyaların paketlenmesi ya da montaj edilmesi noktasında da destek sağlamaktadır. 1+1, 2+1, 3+1 gibi daireler Tekirdağ’dan İstanbul’a, Konya’ya ve Antalya’ya götürülmektedir. Diğer iller içinde şehirler arası taşımacılık hizmeti verilmektedir. Firmamız en ufak bir mobilyanın bile zarar görmesini engellemektedir. Tekirdağ nakliyat araçlarının tamamı kapalı kasalardan oluşmaktadır. Bu nedenle de sevkiyatlar daha güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Ev  Taşıma  Firmaları

Özellikle de şehir dışından bölgemize taşınacak olan müşterilerimiz Tekirdağ evden eve nakliye firmamızı tercih etmektedir. Çünkü tüm işlemler uzman ekiplerimiz sayesinde sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Örneğin cam sehpalar, mutfak araç gereçleri karton kutulara yerleştirilmektedir. Yükleme uygulamaları sırasında eşyaların zarar görmesi de söz konusu değildir. Tekirdağ nakliyat şirketi, kurumsal taşımacılık hizmetleri noktasında da tecrübe sahibidir. Bankalarda, ofislerde veya şirketler de bulunan eşyaların tamamı kaskolanmaktadır. Kaliteli bir hizmetin tek adresi haline gelen Tekirdağ evden eve nakliye firmamız, asansörlü ev taşıma desteği de vermektedir. Ayrıca parça eşyalar, seri imalat ürünleri veya toplu mobilyalar da firmamız bünyesinde işlem görmektedir.

Evdema Asansörlü Nakliyat

Tekirdağ asansörlü nakliyat hizmetlerinin amacı yüksek katlarda bulunan eşyaların insan gücüne ihtiyaç olmadan taşınmasını sağlamaktır. Örneğin 25. Katta bulunan eşyaların merdivenlerden aşağı indirilmesi veya yukarı çıkarılması oldukça zordur. Ancak Tekirdağ asansörlü nakliyat hizmetleri sayesinde bu zorluk ortadan kaldırılmaktadır. Vinç platformları metrelerce yüksekliğe ulaşabilmektedir. Firmamız siteler veya rezidans için Tekirdağ asansörlü nakliyat desteği sağlamaktadır. Ayrıca şehirler arası ev taşıma hizmetleri içinde asansör sistemleri temin edilmektedir.

Tekirdağ Evden Eve Nakliyat

Tekirdağ Nakliyat Firmaları

Pek çok müşterilerimiz Tekirdağ nakliye firmaları tercihinde fiyatları göz önünde bulundurmaktadır. Ancak fiyattan daha önemlisi eşyaların güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Aksi taktirde yaşanan maddi kayıplar yüzünden müşterilerimiz mağdur edilmektedir. Tekirdağ evden eve nakliyat firmamız fiyat açısından da makul bir hizmet sunmaktadır. Eşya sayısı çok olsa bile müşterilerimiz için yüzde 20’ye varan indirimler gerçekleştirilmektedir. Detaylı fiyat bilgisi almak için ekspertiz ekiplerimizin adresinize gelmesini sağlayabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?