Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

19.02.2019
162
Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat; Yenidoğan ve çevresinde evden eve nakliye hizmeti veren bir firmadır. Ofis taşımacılığı, askılı tekstil taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, kapalı kasa nakliyesi gibi bir çok alanda nakliye hizmeti vermektedir. Evdema Nakliyat olarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla personellerimize sürekli eğitimler düzenlemekte ve hızlı bir nakliyat hizmeti için teknolojik ürünlerden yararlanmaktayız.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Bu sayede nakliyat hizmetlerimizi hızlı, sorunsuz ve güvenilir olarak gerçekleştirmekteyiz. Eğer bir taşımacılık hizmeti almak istiyorsanız güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti almak için iletişim bilgilerimizden müşteri temsilcilerimiz ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyeci Fiyatları

Ücretsiz bir şekilde gelecek olan ekspertizimiz bazı gözlemler sonucunda bir rapor ve fiyat teklifi sunulucaktır. Ekspertizimizin incelemelerinde aşağıdaki unsurlara dikkat etmektedir:

  • Nakledilecek eşyaların kaçıncı katta olduğu,
  • Eşyaların yoğunluğu,
  • Asansörlü taşımacılık gerekip gerekmediği,
  • Eşyaların paketlenmesi için kullanılacak malzemenin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için ne kadar personel gerektiği,
  • Eşyaların taşınacağı nakliye aracının genişliğini,
  • Yeni evin uzaklığı.

Yukarıdaki incelemeleri yapan ekspertizimiz size uygun ve ekonomik bir fiyat sunacaktır. Karşılıklı bir şekilde anlaşılması durumunda sözleşme imzalanır ve eşyalarınızın her ihtimale karşı sigortalama işlemleri gerçekleşecektir. Eşyalarınızın taşınacağı gün belirlenir ve ekspertizimiz adresinizden ayrılır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Yenidoğan Evden Eve Nakliyat

Belirlenen gün ve saatte nakliyat araçlarımız ve personellerimiz adresinize hazır bir şekilde gelir. Ekspertizimizin koordinesi ile birlikte taşıma personellerimiz eşyaların demonte edilip paketlenmesini sağlar. Tüm eşyalarınız özenli,düzenli ve büyük bir titizlikle çizilmeyecek ve kırılmayacak şekilde paketlenir. Paketlenen eşyalar taşıma personellerimiz ve araçlarımız yeni adrese eşyaları taşımak için yola çıkarlar. Ziverbey evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilirsiniz.

Yeni adrese giden personeller nakliyat aracındaki eşyalarınızı özenli ve hızlı bir şekilde evinize çıkartır. Tüm demonte edilen eşyalarınız paketlerinden çıkarılarak tekrar monte edilir. Monte edilen eşyalarınız sizin gözetiminiz altında yerlerine özenli bir şekilde yerleştirilir. Tüm eşyalarınızın paketlerinden çıkarılıp yerleştirilmesinden sonra sizin de memnuniyetinizi sağladıktan sonra nakliyat personellerimiz adresinizden gider. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?