Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

12.02.2019
128
Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat; İstanbul ilinde kurulduğu günden itibaren her zaman dikkat çeken öncü nakliyat hizmetleri gerçekleştiren bir nakliye kuruluşudur. Kalitesi, profesyonel kadrosu ve uygun fiyatları ile sektöründe adını duyurmayı başarmış bir firmadır.

İstanbul Evden Eve Nakliyat hizmetlerini uzun yıllardır sizlere kusursuz bir şekilde sunan köklü nakliyat firmamız sizlere profesyonel hizmet verebilmek hiç sürekli eğitimler düzenlemektedir. Nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyeti ön plandadır. Nedeni ise, her eşya sahibi için eşyaları çok değerlidir. Müşterilerimizin güvenerek emanet edecekleri nakliyat firması araştırmak en doğal hakkıdır.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat kaliteli eşya taşıma hizmeti sunmayı ilke edinmiş bir firma olduğu için taşımacılığın her alanında her daim gerek personel kadrosu gerekse, nakliyat ekipmanları ile her türlü nakliyat ihtiyacı olan müşterilerine kaliteli ve güvenilir nakliyat hizmeti amaçlayan bir kurumdur. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Eşya taşıma işi tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren bir iş sahasıdır. Bu nedenle nakliyat hizmeti sunan, bir nakliye firmasının müşteri yorumları oldukça önem arz etmektedir.

Öncelikle siz değerli müşterimizin memnuniyetini karşılamak bizim en öncelikli görevimizdir. Gaziosmanpaşa Nakliyat firması olarak anlaşma esnasında yapacağımız çalışmalarımız sırası ile şöyledir.

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat

Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

 • Eşyalarınızın yerinde ekspertiz ile incelenir ve hesaplaması yapılır. Ardından eşyalarınızın miktarı, eşyalarınızı taşıyacak personel sayısı ve kaç nakliyat aracı kullanılacağı hesaplanır ve ekspertiz tarafından rapor hazırlanır.
 • Ekspertiz tarafından yazılan raporun sonucunda fiyatlandırma yapılır. Sizin içinde en özel ve uygun fiyat listesi oluşturulur.
 • Karşılıklı bir şekilde anlaşmaya varıldıktan sonra gerekli görülen uzman ekibimiz ve modern araçlarımız sizlere tanıtılır.
 • Sonrasında sigortalama işlemi için hazırlanan rapor da göz önüne alınarak eşyalarınıza gerekli sigortaları yapılır.
 • Sigortalama işlemi sonrasında karşılıklı bir şekilde her iki tarafı da güvence altına alacak sözleşme yapılır.
  Eşyaların taşınacağı nakil adresleri belirtilip, taşınacağı gün ve saat ayarlanarak edilerek anlaşma son bulur.

Nakliyat öncesi yapılan anlaşma sonucunda Gaziosmanpaşa Evden Eve Nakliyat olarak nakil olacak yerleşim yerinden ikamet edilecek yere kadar her şey en ince ayrıntısına kadar düşünülür ve plan yapılır. Nakliyat sırasında uygulanan aşamalar şu şekildedir:

 • Öncelikle taşınılacak yerleşim yerine uzman ve işinde profesyonel ekibimiz ile kaliteli ekipmanlarımız aracılığıyla hizmet vermeye hazır bir şekilde gelmektedir.
 • Kıymetli eşyalarınız son derece dikkatli ve korunaklı kolilerimize yerleştirilip, ambalajlama işlemi sonucu son derece özenli bir şekilde nakliyat araçlarına taşınır.
 • Gerek görüldüğünde asansörlü taşımacılığımız ile eşyalarınız modern ve son model nakliyat araçlarımıza yüklenir.
 • Yeni adrese ulaşan eşyalarınız isteğinize bağlı şekilde yerleştirilir ve düzenlenir.
  Sizinde memnuniyetiniz ile nakliyat hizmetimizi anlımızın akıyla teslim etmenin mutluluğu içerisinde ayrılırız.
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?