Şehir içi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi Nakliyat Ücretleri Şehir içi nakliyat hizmeti veren firmalar tarafından belirlenir. bazı firmalar müşterilerinden farklı ücretler talep etmektedir. Bu ücretler, eşyaların hacmine, sayısına veya ilçeler arasında ki kilometre mesafesine göre değişkenlik göstermektedir.

Ayrıca şehir içi nakliyat ücretleri, firmadan firmaya göre de farklılaşmaktadır. Pek çok firma müşterilerinden absürt rakamlar talep ederek ufak çaplı bir mağduriyet yaşatmaktadır. Evdema nakliyat şirketi ise, en ucu-z hizmeti veren firmalar arasında yer almaktadır. Şehir içi nakliye ücretleri içerisinde paketleme, montaj ve sökme gibi hizmetler de yer almaktadır. Ancak bazı şirketler bu hizmetler içinde ek ücret talep etmektedir. Evdema için böyle bir durum söz konusu değildir. Talep edilen ücretler içerisinde yapılması gereken tüm işlemler yer almaktadır.

 Şehir İçi Nakliyat Ücretleri 2024

ODA SAYISI ARAÇ ELEMAN SAYISI FİYAT
1+1 KAMYONET 4- ELEMAN 12.000 TL
2+1 KAMYON 5 – ELEMAN 14.000 TL
3+1 KAMYON 6-  ELAMAN 16.000 TL

Şehir içi Nakliyat Ücretleri

Şehir içi taşıma ücretleri bakımından en ucuz hizmeti sunan Evdema taşımacılık firması müşteri memnuniyetine ayrı bir önem vermektedir. Bu nedenle de ilerleyen dönemlerde herhangi bir sorun çıkmaması ve doğru bir fiyat bilgisi verilebilmesi için taşınacak olan eşyaları önceden incelemektedir. İncelemeler sonucunda gerçekleştirilen maliyet hesaplamaları müşterilerinin onayına sunulmaktadır.

Şehir Içi Nakliyat Ücretleri

Şehir Içi Nakliyat Ücretleri

Ayrıca firma ekonomik bir hizmet vermesine rağmen paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajları tercih etmektedir. Şehir içi nakliyat ücretleri 1+1 veya 2+2 gibi dairelerin büyüklüğüne göre de değişkenlik göstermektedir. Evdema taşımacılık şirketi ise, tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak fiyat hesaplamaları gerçekleştirmektedir. Yine müşterilere özel yüzde 20’lere varan indirimler de yapılmaktadır. Nakliye firmaları ücretleri sayfamızı da ziyaret edebilirisniz.

Şehir İçi Nakliye Fiyatları

 Şehir içi nakliyat fiyatları 500 Türk Lirasından başlamaktadır. Ancak bu fiyat yukarı da bahsedilen kriterlere göre farklılık gösterebilmektedir. Evdema evden eve nakliyat firması bünyesinde bulunan tüm araçlar ekonomik yakıt tüketim özelliğine sahiptir. Dolasıyla da nakliyat maliyetleri bir hayli düşürülmektedir. Ayrıca firma her eşyaya özel olarak araçlar tahsis etmektedir.

Örneğin eşya sayısının fazla olması halinde depolama açısından geniş alanlara sahip olan kamyonlar tercih edilmektedir. Böylece tüm yükler tek seferde yeni adreslere götürülmekle beraber sürekli git gel yapılması durumunda oluşan maliyet artışları da engellenmektedir.

Evdema Ekspertiz Desteği

Şehir içi nakliyat fiyatları noktasında net bir bilgi almak için Evdema taşımacılık firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilen inceleme ekibi sayesinde hem taşınma maliyetlerinizi öğrenebilir hem de komisyoncular tarafından dolandırılma riskini ortadan kaldırabilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?