Şişli Evden Eve Nakliyat

16.02.2019
137
Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat sektörü insanlığın başlangıcından bugüne kadar geçen süreç içerisinde temel ihtiyaçların ve beklentilerin karşılanması amacıyla vermiş olduğumuz bir hizmettir. Eskiden kullanılan yorucu ve sıkıcı taşıma işleminin son bulduğu taşınma işlemi evden eve nakliyat ile son bulmuştur.

Profesyonel ekibimizle ücretsiz ekspertizimiz yaparak sizlere kurumsal bir hizmet sunuyoruz. Sizlerin gözlerinizin önünde ve en az sizin kadar özenerek eşyalarınızı istediğiniz şekilde modern taşımacılık sistemine uygun şekilde ambalajlayıp, nakliye aracımıza sevk edip sizin belirlediğiniz yeni alana eşyalarınızı taşıyoruz.

İşinizden veya özel nedenlerinizden dolayı değiştirmek zorunda kaldığınız yuvanızı yılların vermiş olduğu iş tecrübemiz ile sıfır risk sistemine karşın sigortalı eşya taşımacılığı kapsamında taşıyoruz. Taşımacılıkta müşterilerimizin en büyük sorunu eşyalarının zarar görmesidir. Bu nedenle eşyalarınız sigorta sigortalanır.

Firmamızda ilk aşama olarak müşteri temsilcilerimizle görüşüp taşınma işlemi hakkında detaylı bir şekilde bilgi alıyorsunuz. Eğer isterseniz ücretsiz ekspertiz ekibimiz istediğiniz gün ve istediğiniz saatte durum analizi yapmak için çağırabilirsiniz.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Evdema Taşımacılık

Bu hizmetimizin asıl amacı eşyalarınızın değeri, bulunduğu yerin ve bu yerin ulaşılabilirliği , asansör ve kat durumu , kırılabilecek olan eşyaların analizi ve son olarak taşınılacak olan yeni evin tüm analizleri yapılarak ortaya çıkan rapor sonucunda çözüm odaklı sözleşmeyle taşınma işlemleriniz başlatılır.

Şişli Evden Eve Nakliyat sektördeki diğer taşımacılıkların aksine standartların üzerinde kaliteli politikası ile müşterilerimize modern bir taşımacılık işlemi sunuyoruz. Gerek uygun ve ekonomik fiyatları gerekse hizmetlerinin kalitesi ile çoğu kişinin ilk tercih ettiği firma olmuştur. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Evdemaambalaj

Eşyalarınızı yeni adreslerinize profesyonel ekibimiz sayemizde kusursuz bir şekilde yerleştiriyoruz. Firmamızın her şeyden önce amacı müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmasıdır.

Eşyalarınızın zarar görmesini engellemek için profesyonel ekibimizle büyük bir özenle ve özel ambalaj yöntemi ile paketliyoruz. Her hangi bir karışıklık olmaması için özel etiketler yapıştırıyoruz. Tüm paketleme işleminin bitmesinin ardından eşyalarınız nakliyat araçlarına yerleştirilir ve dikkatli bir şekilde yeni adresinize götürülür. Mecidiyeköy evden eve nakliyat hizmetlerimizi de ayrıca inceleyebilirsiniz.

Eşyalarınız sizin dilediğiniz şekilde yeni yuvanıza yerleştirilir ve gerekli monte işleri yapılır. Sizlerin mutluluğu ile de nakliyat hizmetimiz son bulur.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?