Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

16.02.2019
126
Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat olarak Mecidiyeköy ve çevresinde nakliyat hizmeti veren kurumsal bir firmayız. Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat; güvenilir, hızlı ve tecrübeli personelleri ile; uluslar arası evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, şehirler arası nakliyat, askılı tekstil taşımacılığı ve kapalı kasa taşımacılığı gibi bir çok nakliye alanında hizmet vermektedir. Sürekli kendini geliştiren, teknolojiyi takip eden ve uzun yıllardır çalışan firmamız ile sizlerde profesyonel, güvenli ve hızlı bir nakliyat hizmeti alabilmeniz mümkündür.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Evdema Nakliyat olarak firmamız bünyesinde çalışan personellerimizi de sürekli eğitime tabii tutmaktayız. Firmamız müşteri ile ilişkileri konusunda oldukça hassastır ve özel eğitimler almaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutmamızdaki amaç nakliyat sektöründe kalitemizi ve farkımızı göstermemize sebep olabilmektedir. Çünkü bizden memnun olan müşterilerimiz bizlere ileride referans olacaklar ve bizlere yeni müşteri kazandıracaklardır.

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat Hizmetleri Evdema

Bu sebeple en az sizler kadar eşyalarınıza değer veriyor ve işimizi layıkıyla yapmaya gayret ediyoruz. Uzun yıllar boyunca evden eve nakliyat sektöründe bulunmamız ve adımızı duyurmamız verdiğimiz kaliteli, profesyonel ve hızlı hizmetlerimizin sonucunda oluşmuştur. Uygun nakliye firması olarak sizlere en iyi fiyatları sunmayı garanti ediyoruz.

Sizler de kaliteli ve güvenilir firma arayışı içindeyseniz Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçmeden başka bir firma ile anlaşmamanızı şiddetle tavsiye ederiz. Firmamız hizmet kalitesi yüksek, nakliyat standartlarına uygun ve aynı zamanda ucuz fiyatlar vermektedir. İletişim bilgilerimizden bizlere ulaşıp müşteri temsilcimizden ücretsiz ekspertiz talebinde bulunup bir teklif alabilirsiniz. Evinize gelen ücretsiz ekspertizimiz bazı incelemeler sonucunda sizlere uygun bir fiyat teklifi sunar. Fiyat teklifini belirlemesi için aşağıdaki incelemeleri yapması gerekir:

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

Mecidiyeköy Evden Eve Nakliyat

  • Evdeki eşyaların yoğunluğuna ve büyüklüğüne bakar,
  • Taşınacak eşyaların kaçıncı katta olduğuna bakar ve binanın göre asansör kullanılıp kullanılmayacağına karar verir,
  • Eşyalar için kullanılacak ambalajlama malzemesinin miktarına ve türüne göre planlama yapar,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat personelinin sayısını belirler,
  • Eşyaların yeni adrese nakliyesini sağlayacak olan nakliyat araçlarının sayısını ve büyüklüğünü belirler,
  • Demonte edilecek eşyaları belirlemekte ve nakliyat personelini yönlendirecek raporu hazırlar.

Sizler için en uygun fiyatı da belirleyecek olan ekspertizimiz ile olumlu bir görüşme sonrasında ise karşılıklı bir şekilde sözleşme imzalanmaktadır. İmzalanan sözleşmenin ardında eşyalarınız herhangi bir olumsuzluğa karşı sigortalama işleri gerçekleşir.

Sigortalama işlemindeki amaç olası bir çizilme yada hasara karşı eşyalarınızı güvence altına almak ve sizlere daha kaliteli bir hizmet sunmak için bu şekilde titiz davranmaktayız. Sözleşmede yer alan ve karşılıklı olarak belirlenen gün ve saatte nakliyat personelleri ile nakliyat araçları kapınızda hazır bir şekilde bekler. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizden istediğiniz zaman yaralanabilir ve eşyalarınızı sigortalı bir şekilde nakledebilirsiniz.

Ekspertizin koordinesi ile nakliyat personelleri sırası ile eşyalarınızı demonte etmekte, paketlemekte ve nakliyat araçlarına yüklemektedir. Tüm eşyaların paketlenip taşınmasından sonra nakliyat araçları yeni adrese doğru hareket etmektedir. Tüm eşyalar da yeni adresinize taşınmakta ve sizin dilediğiniz şekilde evinize yerleştirilmektedir. Sizlerin de memnuniyeti nakliyat işlerimizin sonuna gelmiş oluruz. Ayrıca Tarabya evden eve nakliyat hizmetlerimizi inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?