Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat; Esenler başta olmak üzere İstanbul’un Anadolu ve Avrupa Yakası’ndaki semtlerine nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Hızlı, güvenli ve profesyonel nakliyat hizmeti alabilmek için Esenler Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçebilirsiniz. Esenler Nakliyat; şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, askılı tekstil taşımacılığı, kapalı kasa nakliye, eşya depolama gibi bir çok alanda nakliyat hizmeti vermektedir.

Ev yada ofis taşıma işlemi zahmetli ve yorucu bir iş olarak karşınıza çıkabilmektedir. Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi, araçlara taşınması ve yeni adreste yine aynı işlemleri yapmak zorlu bir süreç olabilir. Evinizin yada ofisinizin taşınmasını istediğinizde Esenler Evden Eve Nakliyat ile görüşüp siz elinizi hiç bir şeye sürmeden, yorulmadan rahat bir şekilde taşınabilirsiniz.

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Taşıma hizmeti alacağınız firmalarda aramanız gereken özellik kesinlikle sigortalı eşya taşımayı sunmalıdır. Nakliyat işi başlı başına uzmanlık ve tecrübe ister. Çünkü taşınacak her türlü eşya zarar görmemeli, hızlı, özenli ve profesyonel olarak taşınmalıdır.

Nakliyat hizmetine başlamadan önce müşteri ve firma arasında sağlanan güvenin nakliyat hizmetinin bitmesinden sonra da devam etmesi çok önemlidir. Nakliyat adına yapacağı işlerin sözlerini veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Evdema Nakliyat ile güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti almanız yerinde ve doğru bir karar olacaktır.

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için sürekli kendini geliştirmekte ve teknolojik ürünlerden yararlanmaktadır. Personellerine müşteri ilişkileri ile ilgili eğitimler düzenlemekte ve bu eğitimler sonucunda müşteri memnuniyetini layıkıyla hak etmektedir. Verdiği hizmetlerdeki titizlik, özenli çalışma ve güler yüzlü personeli ile kalitesi ve farkını duyurmayı başarmış bir firmadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Bu sayede bünyesinde çalışan nakliyat personelleri; nakliyat hizmetinde kusursuz ve temiz işlere imzalar atmıştır. Sizler de Esenler Evden Eve Nakliyat’tan hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcisi ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunabilirsiniz. Evinize yada ofisinize gelecek ekspertiz aşağıda bulunan incelemeler neticesinde sizlere uygun bir fiyat teklifi sunacaktır:

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat

Esenler Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti Ücretsizdir.

  • Taşınması istenen evin yada ofisin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların yoğunluğu,
  • Eşyaların taşınması esnasında asansörün gerekip gerekmediği,
  • Büyük ve küçük eşyaların ambalajlanması için kullanılacak malzemelerin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personelin görev alacağı,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat araçlarını büyüklüğü,
  • Yeni adreste bulunan daireye yada ofise asansör gerekip gerekmediği…

Yukarıdaki bilgiler neticesinde inceleme yapan ekspertiz sizlere bir fiyat teklifini hazırlayacaktır. Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde sizin, personellerimizin ve araçlarımızın uygun olduğu bir gün belirlenir ve nakliyat hazırlıkları yapılır. Belirlenen gün ve saatte personellerimiz nakliyat araçları ve ekipmanları evinizi, ofisinizi taşımak için hazır bir şekilde gelir.

Ekspertizin koordinesi ve yönlendirmesi ile sökülecek eşyalar sökülür, ambalajlanır ve nakliyat aracına taşınır. Evinizde – ofisinizde bulunan tüm eşyalar da paketlenip taşındıktan sonra nakliyat hizmetinin tamamlanması için yeni adrese taşınmak için yola çıkılır. Yeni adrese ulaşan tüm eşyalar taşınır.

Taşınan eşyalar tekrar monte edilir. Sizin dilediğiniz ve istediğiniz şekilde eşyalar yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyeti ile biten nakliyat hizmetinin sonrasında görevimizi sorunsuz yapmanın mutluluğuyla sizlere veda ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?