Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka taşımacılığı noktasında profesyonel bir hizmet sağlayan Evdema evden eve nakliyat firmamız, İstanbul’un tüm ilçelerine anlık olarak araç desteği vermektedir. Kurumsal alanlarda bulunan eşyalar profesyonel çözüm yöntemleri ile paketlenmektedir.

Ayrıca paketleme işlemlerinde birinci sınıf kaliteye sahip olan ambalajlar kullanılmaktadır. Banka taşıma  hizmetleri sadece alanında uzman olan personeller ile verilmektedir. Taşıma işlemleri sırasında herhangi bir sorunun yaşanması söz konusu değildir. Firmamız sadece sigortalı ve kaskolu araç modelleri ile faaliyet göstermektedir.

Ayrıca bünyemizde yer alan kamyon ve kamyonetler taşıma güvenliğini maksimum bir düzeyde sağlayabilecek bir kapasiteye sahiptir. Banka veya ofis gibi alanlarda kullanılan eşyalar için sigortalı nakliyat hizmeti de verilmektedir.

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı Hizmeti

20 yıla aşkındır kurumsal taşımacılık sektöründe faaliyet gösteren evden eve nakliyat firmamız, güçlü bir teknolojik alt yapıya sahiptir. Taşıma işlemleri sırasında en küçük bir sorunun yaşanması mümkün değildir. Ayrıca bankta taşımacılığı başta olmak üzere tüm hizmet alanlarında kapalı kasa araç modelleri kullanılmaktadır.

Söz konusu bu araçlara ek olarak asansörlü vinç platformları da firmamız bünyesinde yer almaktadır. Yeni adreslere getirilen eşyalar uzman personellerimiz tarafından uygun yerlere monte edilmektedir.

Dijital cihazlar ve ekipmanlar için kutulama desteği sunulmaktadır. Firmamız devlet daireleri içinde her türlü taşımacılık hizmeti sağlamaktadır. Bankalarda, ofislerde, evlerde veya fabrikalarda yer alan eşyalar profesyonel bir şekilde yeni adreslere götürülmektedir.

Banka Taşımacılığı

Banka Taşımacılığı

Banka Nakliye Fiyatları

Banka taşımacılığı fiyatları, eşya ve malzeme sayısına göre değişkenlik göstermektedir. Firmamız her daim ekonomik bir hizmet vermektedir. Tüm yükler ekspertiz ekipleri tarafından incelenmekte ve daha sonra müşteriye fiyat bilgisi verilmektedir. Ayrıca bankalar için taşıma maliyetlerini yansıtan faturalarda kesilmektedir. Evdema evden eve nakliyat firması, kesinlikle komisyon üzerinden iş almamakta ve iş vermemektedir.

Tüm hizmetlerde sadece müşteriler ile iletişime geçirilerek gerçekleştirilmektedir. Kaliteli bir taşımacılık desteğini cüzi rakamlar ile sunan evdema evden eve nakliye firması, müşteri memnuniyetine de ayrı bir önem vermektedir. Nakliyat işlemleri ise söz verilen sürelere kadar tamamlanmakta ve kesinlikle bir gecikme yaşanmamaktadır. Detaylı bilgi ve ekspertiz desteği için firma ile iletişime geçebilirsiniz.

Banka nakliye hizmetlerinin dışında evden eve nakliyat hizmetlerimiz vardır. Evinizdeki tüm eşyaları uzman personellerimiz tarafından taşınmaktadır.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?