Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

05.02.2019
131
Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat; Büyükçekmece başta olmak üzere İstanbul’un her semtine nakliyat hizmeti veren bir firmadır. Hızlı, güvenli ve profesyonel hizmeti alabilmek için Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat ile irtibata geçmeniz mümkündür. Büyükçekmece Nakliyat; şehirler arası nakliyat, ofis taşımacılığı, parsiyel taşımacılık, kapalı kasa nakliye gibi bir çok nakliyat hizmeti vermektedir.

Ev taşıma işlemi zahmetli ve yorucu bir iş olarak karşınıza çıkmaktadır. Evinizin taşınmasını istediğinizde firmamız ile görüşüp elinizi hiç bir şeye sürmeden rahat bir şekilde taşınabilirsiniz. Ev taşıma hizmeti alacağınız firmalar kesinlikle sigortalı eşya taşımayı sunmalıdır. Nakliyat işi uzmanlık ve tecrübe ister.

Çünkü taşınacak eşyalar zarar görmemeli, hızlı ve profesyonel olarak taşınmalıdır. Nakliyat hizmetine başlamadan önce sağlanan güvenin nakliyat hizmetinin bitmesinden sonra da devam etmesi çok önemlidir. Nakliyat adına yapacağı işlerin sözlerini veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ile güvenli ve hızlı bir şekilde nakliyat hizmeti almanız sizler yerinde bir karar olacaktır.

Büyükçekmece Nakliyat; müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve sürekli kendini geliştirir. Personellerine müşteri ilişkileri ile ilgili eğitimler düzenler. Verdiği hizmetler ve güler yüzlü personeli ile kalitesi ve farkını duyurmayı başarmış bir firmadır. İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerimizi de inceleyebilir ve bizleri arayabilirsiniz.

Bu sayede bünyesinde çalışan nakliyat personelleri; hem müşteri ilişkileri kuvvetli hemde nakliyat hizmetinde kusursuz ve temiz işlere imzalar atmıştır. Sizler de Evdema Nakliyat’tan hizmet almak istediğinizde müşteri temsilcisi ile irtibata geçip ücretsiz ekspertiz talebinde bulunmanız mümkündür. Evinize gelecek ekspertiz aşağıda bulunan incelemelerden sonra sizlere uygun bir fiyat teklifi sunacaktır:

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat Ekspertiz Hizmeti

  • Taşınması istenen evin kaçıncı katta olduğu ve eşyaların yoğunluğu,
  • Eşya taşınmasında asansörün gerekip gerekmediği,
  • Büyük ve küçük eşyaların ambalajlanması için gerekli malzemelerin miktarı,
  • Eşyaların taşınması için kaç personel görevlendirileceği,
  • Eşyaları taşıyacak nakliyat aracının büyüklüğü ve kaç araç kullanılacağı,
  • Yeni adreste bulunan daireye asansör gerekip gerekmediği…

Yukarıdaki bilgilere göre inceleme yapan ekspertiz bu unsurlara göre sizlere bir fiyat teklifini hazırlayacaktır. Karşılıklı olarak anlaşıldığı takdirde sizin, personellerimizin ve araçlarımızın uygun olduğu bir gün belirlenir.

Büyükçekmece Evden Eve Nakliyat 2.Bk

Büyükçekmece Asansörlü Nakliyat

Belirlenen gün ve saatte personellerimiz nakliyat araçları ve ekipmanları evinizi taşımak için gelir. Ekspertizin koordinesi ile sökülecek eşyalar sökülür, paketlenir ve nakliyat aracına taşınır. Evde bulunan tüm eşyalar da paketlenip taşındıktan sonra nakliyat hizmetinin tamamlanması için yeni adrese doğru yola çıkılır.

Yeni adrese de tüm eşyalar taşınır. Taşınan eşyalar tekrar monte edilir. Sizin dilediğiniz şekilde eşyalar yerleştirilir. Sizlerin de memnuniyeti ile sonuçlanan nakliyat hizmetinin sonrasında görevimizi sorunsuz yapmanın mutluluğu ile sizlere veda ederiz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?