Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı ile Evdema Nakliye firması her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Nakliyat sektörünün en hassasiyet gerektiren hizmet alanlarından biri olan villa nakliyesi, firmamız tarafından profesyonel bir şekilde verilmektedir. Taşıma, paketleme ve montaj gibi işlemler bünyemizde bulunan uzman personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. Villalarda yer alan antikalar, tablolar veya diğer önemli eşyalar özenle ambalajlandıktan sonra araçlara yerleştirilmektedir. Ambalajlama çalışmalarında ise birinci sınıf kaliteye sahip olan naylonlar kullanılmaktadır.

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa taşımacılığı hizmetleri, Türkiye’nin 81 ili için geçerli olmakla beraber talep edilen adreslere aynı gün içerisinde ekip yönlendirilmektedir. Ayrıca tüm eşyalar hassasiyet kurallarına uygun bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Firmamız en küçük bir yüzeyin çizilmemesi için üst düzey bir çalışma gerçekleştirmektedir. Sevkiyatlar sırasında da herhangi bir sorun yaşanması söz konusu değildir.

Sigortalı Nakliyat

 Villa eşya nakliyesi gibi hizmetlerde kullanılan araçların fiziki özellikleri oldukça önemlidir. Zira villa veya köşk gibi yaşam alanlarında var olan eşyalar maddi açıdan oldukça değerlidir. Firmamız ise bu değeri göz önüne alarak taşıması planlanan tüm eşyaları sigortalamaktadır. Ayrıca sigortalar nakliye hizmetlerine özel olarak gerçekleştirilmektedir. Firmamızın tüm kamyon ve kamyonetleri de kaskoludur. Villa taşıma hizmetlerinin tamamı güvenilir çözüm yöntemleri ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıca antika eşyalar ile normal eşyalar farklı araçlar ile taşınmaktadır. Taşıma işlemleri sırasında yüklerin birbirine zarar vermemesi için gerekli olan tüm önlemler eksiksiz bir şekilde alınmaktadır. Firmamız sigortalı nakliyat hizmetinin yanı sıra asansörlü nakliyat noktasında da her türlü desteği eksiksiz bir şekilde sunmaktadır.

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı

Villa Taşımacılığı Fiyatları

 Sektörün en ekonomik hizmetini sunan Evdema evden eve nakliyat firması müşterilerine özel indirimler gerçekleştirmektedir. Özellikle de villa taşımacılık hizmetleri, oldukça cüzi rakamlar ile verilmektedir. Firmamız paketleme, montaj ve sökme gibi işlemler içinde herhangi bir ek ücret talep etmemektedir. Tüm eşyalar incelendikten sonra müşterilere fiyat bilgisi verilmektedir. Evdema evden eve nakliyat firması, ofis, ev ve parça eşya taşımacılığı alanlarında da faaliyet göstermektedir. Adresinize araç yönlendirilmesini sağlamak ve ekonomik bir hizmet almak için Evdema evden eve nakliye firması ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca taşıma işlemleri maksimum 2 gün içerisinde tamamlanmakla birlikte her hangi bir sorun yaşanması engellenmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Evdema Nakliyat
Evdema Nakliyat
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?